Kompletny zestaw - Nalewak do piwa - BARRIQUE - dystrybutor do piwa, chłodziarka do piwa 1-liniowa, 35 litrów/h, professional

Zastanawiasz się, jak podjąć wyzwanie, jakim jest serwowanie idealnego piwa na imprezie lub w Twoim lokalu? Zestaw BARRIQUE to właśnie rozwiązanie, którego szukasz. To wyjątkowy mobilny bar piwny, wykonany w całości z francuskiej dębowej beczki o pojemności 225 litrów, który dzięki swojej wytrzymałości oraz eleganckiemu wyglądowi przyciągnie uwagę Twoich gości.

Charakterystyka produktu:

  • Beczka: wykonana z wysokiej jakości, 100% dębowej beczki z francuskich piwnic winnych, unikatowa dekoracja wewnętrzna i zewnętrzna.
  • Chłodziarka do piwa: 1-linowa chłodziarka, która pozwala na podanie piwa o wydajności 35 litrów na godzinę, reduktor ciśnienia CO2 3bary i rurki CO2 o długości 1,5 m.
  • Dozownik piwa: chromowana kolumna, elegancka i pojedyncza, która gwarantuje wygodne dozowanie piwa i wyposażona jest w ociekacz.
  • Komfortowy i wygodny: mobilny mobilny bar piwny z kółkami, drzwiami w celu łatwego dostępu do wnętrza, który pozwala na umieszczenie beczki o pojemności do 30 litrów.
  • Szybki montaż i prosta obsługa: gotowy do użycia w ciągu 2-4 minut, z regulacją temperatury od +2 do +10 stopni Celsjusza.
  • Innowacyjny design: BARRIQUE to bar, który poza serwowaniem piwa może służyć jako stolik w czasie imprezy.

Dodatkowo, BARRIQUE jest wyposażony w system suchego chłodzenia, co gwarantuje dłuższą trwałość piwa i jego idealną temperaturę podczas serwowania.

BARRIQUE to mobilny bar piwny, który łączy w sobie stylowy design z funkcjonalnością. Dzięki niemu, każda impreza będzie wyjątkowa. Zamów już dziś i ciesz się perfekcyjnie schłodzonym piwem!

Zwróć uwagę: Produkcja i dostawa mogą potrwać do 1,5-3 tygodni w zależności od wielkości, ponieważ wszelkie zestawy są wykonywane na indywidualne zamówienie. Produkt na zdjęciu może różnić się od wersji finalnej dostarczanej do Ciebie.

Numer produktu 453083
Stan
Producent ich-zapfe
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1 kawałek
Waga 87400 g
Wymiary 800×600×1000mm

Szybka dostawa Dostarczamy szybko. Z DHL lub UPS Twoja paczka będzie z Tobą w mgnieniu oka!

Najwyższa jakość Najwyższej jakości produkty czołowych światowych producentów!

Satysfakcja konsumenta Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych i poleca nas innym.

Bezpieczeństwo Bezpieczne zakupy online z certyfikatem SSL.

często kupowane z...

Może cię również zainteresować: