Liczba kranów lub rodzajów piwa

Higiena

Na nalewaki-do-piwa.pl oferujemy szeroki wybór urządzeń i akcesoriów do profesjonalnego serwowania napojów, w tym również produkty związane z higieną. Dzięki naszej kategorii "Higiena" znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoje urządzenia i akcesoria do serwowania napojów w czystości i gotowości do użycia. Oferujemy wysokiej jakości nalewaki do piwa, gąbki do czyszczenia, węże oraz akcesoria czyszczące, które zapewnią Ci optymalne warunki higieniczne i długotrwałe użytkowanie Twoich urządzeń.

Higiena i pielęgnacja sprzętu

Detergent i gąbka często nie wystarczają do higienicznego czyszczenia systemów dozujących, szklanek i innych urządzeń. Zwłaszcza, jeśli prowadzisz działalność gastronomiczną, czyste i wolne od zarazków urządzenia są podstawą i często trzeba to robić szybko, aby naczynia i urządzenia były szybko ponownie gotowe do użycia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zmywarki do szkła i zestawy czyszczące do systemów dozujących, a także zlewy i armatury wodne. Ponadto oferujemy przybory do czyszczenia, od środków dezynfekujących po tabletki czyszczące i gąbki do czyszczenia.

Zmywarki do szkła i akcesoria

Oferujemy zmywarki do szkła Delfin jako modele z 2 lub 1 naczyniami do płukania szklanek lub wolnostojące do podłączania do umywalki lub kranu. Można także z nich korzystać bez zlewu, dlatego nadaje się szczególnie na imprezy. Myjka Delfin oszczędza do 70% wody i energii, ponieważ płucze na zimno. Odporna na zabrudzenia i zaokrąglona powierzchnia obudowy ułatwia czyszczenie. Wewnętrzna szczotka jest zapinana na zamek bagnetowy, dzięki czemu można ją szybko wymienić. Akcesoria do myjki Delfin znajdziesz na nalewaki-do-piwa.pl. Znajdziesz szczotki wewnętrzne, środkach do czyszczenia szczotek i inne. Specjalne tabletki do mycia szkła zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pozostawiać szklanki krystalicznie czyste i gwarantować stabilność piany piwnej.

Profesjonalne czyszczenie dozownika

W naszej szerokiej ofercie znajdują się różne szczotki czyszczące, dezynfekujące i inne specjalne narzędzia do prawidłowego czyszczenia dozownika. Aby wyeliminować zarazki i uporczywe zabrudzenia, należy przeprowadzić alkaliczne, a następnie kwaśne czyszczenie systemu dozującego. W tym celu znajdziesz chemiczne środki czyszczące w postaci proszku lub tabletek marki Bevi. Następnie przepłucz węże małymi gumowymi kulki z gąbki, które są w stanie usunąć brud i zanieczyszczenia z wąskich węży. Odkryj nasze praktyczne zestawy czyszczące do 1- i 2-wężowych systemów dozujących i beczek, które zawierają węże i zaciski do węża do czyszczenia rur, koncentratu dezynfekującego i innych ważnych akcesoriów.