Od szota po drinki - wszystko dla wyposażenia baru

Czym byłby bar bez przepychu i radości z życia, którą emanują dobrze wymieszane koktajle? Od shakera i szkła do mieszania, przez różne nalewaki i porcjatory, aż po doskonałe chłodziarki do szampana i pojemniki na kostki lodu, my w nalewaki-do-piwa.pl oferujemy szeroki zakres profesjonalnego wyposażenia Twojego baru. Wiele koktajli jest wykończonych małą, gustowną dekoracją. Odkryj ozdoby koktajlowe w naszej ofercie, takie jak popularne parasolki, słomki w różnych rozmiarach i kolorowe paluszki koktajlowe.

Każdy barman wie, że mieszanie napojów to rzemiosło, które można wykonać tylko przy użyciu najlepszych składników i narzędzi. Znajdziesz maszyny do kostek lodu, tłuczki do przygotowania caipirinhi i wyciskarki do cytrusów, praktyczne pojemniki i uchwyty na butelki, aby mieć wszystkie składniki pod ręką. Aby uprościć dozowanie napojów dostępne są urządzenia dozujące, takie jak wysoce profesjonalna porcjarka Spirit Master, korek z lameli z tworzywa sztucznego i stojak. Shaker to magiczny czajnik barmana, w którym szlachetne składniki mieszają się w ekscytujący napój. Oferujemy shakera firmy Boston, który składa się ze szkła mieszającego i dolnej części wykonanej ze stali nierdzewnej, lub trzyczęściowego shakera wykonanego w całości ze stali nierdzewnej z sitkiem i pokrywką, który nadaje się również jako miarka. Elegancko podawaj szampana i wina musujące. Odkryj nasze elegancke wiaderko do szampana ze stali nierdzewnej, która może pomieścić do czterech butelek, lub naszą odświętną lodówkę do szampana w błyszczącym czarnym cylindrze.

Porządek i czystość za ladą

Życie za barem jest często szybkie i gorączkowe, a każdy ruch musi być właściwy, dlatego ważne jest, aby butelki i kieliszki miały swoje miejsce i były zawsze gotowe do użycia. Szklana szyna utrzymuje szklanki wiszące i zajmuje mało miejsca. Garnek nadaje się do świeżo wypłukanych szklanek i łapie wodę, która ścieka z płaskiego pojemnika. Stojak na szklane maty zbiorcze wykonany z tworzywa sztucznego, co zapewnia im stabilny stojak, a jednocześnie chroni krawędź szkła. W nalewaki-do-piwa.pl oferujemy tylko produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się trwałością i eleganckim wyglądem, dzięki czemu praca za ladą oznacza przede wszystkim zabawne miksowanie!