Dla gospodarstwa domowego, gastronomii lub prywatnej kuchni hobbystycznej
Liczba kranów lub rodzajów piwa
Wydajność chłodnicza (litry na godzinę)
Zintegrowana sprężarka powietrza lub CO2
Jako kompletny zestaw lub tylko dozownik
Jako kompletny zestaw wraz z akcesoriami do czyszczenia

Lindr Kontakt 40

Nalewak Lindr Kontakt 40 jest wysokiej jakości nowoczesną chłodziarką przepływową dla profesjonalistów, z którą sprawne wydawanie napojów nie stanowi żadnego problemu. Model ten inspiruje przede wszystkim doskonałym stosunkiem ceny do jakości, który z pewnością przekona Cię na całej linii.

 

System nalewania wysokiej jakości dla wymagających miłośników piwa

Wybierając system kranowy Kontakt 40 firmy Lindr, decydujesz się na wysokiej jakości suchą chłodziarkę, która pomimo swoich kompaktowych rozmiarów może nalać do 50 litrów piwa na godzinę.

Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających restauratorów, którzy chcą zaserwować swoim gościom doskonale schłodzone piwo lane i przywiązują wagę do łatwego w obsłudze systemu.

Jedną z cech Lindr Kontakt 40 jest nowoczesna technologia chłodzenia. Dzięki temu zużycie energii jest niskie, a serwowanie piwa można rozpocząć już po pięciu do ośmiu minut.

Dzięki chłodziarce Lindr Kontakt 40 jesteś więc idealnie przygotowany, aby zachwycić Twoich gości doskonałym piwnym doświadczeniem bez długiego czasu oczekiwania i bez problemu poradzisz sobie z nieco większą liczbą gości.

 

Dlaczego Lindr Kontakt 40 jest dobrym wyborem

Świeże piwo z beczki sprawia, że serce każdego miłośnika piwa bije szybciej. W wydajnym nalewaku do piwa Lindr możesz polegać na wysokiej jakości urządzeniu o solidnej konstrukcji wykonanej ze stali nierdzewnej

Zapewnia to zgodność z najwyższymi standardami higieny i najdłuższą możliwą żywotność, dzięki czemu możesz być pewien, że inwestycja w nowy system kranowy Lindr jest opłacalna i że możesz polegać na niezawodności chłodziarki przepływowej przez długi czas.

Jednocześnie, wybierając dozownik Lindr Kontakt 40, wybierasz atrakcyjny wizualnie model, który z pewnością będzie dobrze prezentował się na Twoim blacie.

 

Największe zalety Lindr Kontakt 40:

  • Kompaktowa chłodnica jednoprzepływowa o doskonałym stosunku ceny do wydajności
  • Niskie zużycie energii dzięki nowoczesnej technologii chłodzenia
  • Trwałe i solidne wykonanie ze stali nierdzewnej
  • Nieskomplikowane uruchomienie
  • Gotowość do pracy już po pięciu do ośmiu minutach
  • Do 50 litrów doskonale schłodzonego piwa na godzinę
  • Doskonały wybór dla wymagających restauratorów


Kup online Lindr Kontakt 40

Kup chłodziarkę Kontakt 40 firmy Lindr wygodnie w naszym sklepie internetowym i ciesz się z doskonałej przyjemności picia piwa, która nie pozostawi nic do życzenia.

Oczywiście znajdziesz również odpowiednie akcesoria, takie jak węże do piwa, aby podłączyć Twój nowy system kranowy Kontakt 40 firmy Lindr i wkrótce rozpocząć serwowanie piwa.