Kup ociekacze na szklanki w różnych wersjach

Aby zapewnić dobrą higienę, dokładne płukanie używanych szklanek jest oczywiście niezbędne. Jednak równie ważne jest umożliwienie szybkiego i pełnego suszenia. W tym celu zalecamy stosowanie odpowiednich ociekaczy, ponieważ można je znaleźć w naszym sklepie w różnych rozmiarach i wzorach. Czy to do użytku prywatnego czy profesjonalnego - gwarantujemy, że mamy odpowiedni ociekacz..

Dlaczego należy używać ociekaczy?

Ociekacze mają wiele zalet. Dlatego warto stosować praktyczne akcesoria zarówno w branży gastronomicznej, jak iw domu. Używanie ociekaczy ma następujące zalety:

  • Oszczędność czasu i wysiłku
  • Lepsza higiena
  • Błyszczące naczynia
  • Mniej potłuczonego szkłoa

Ociekacze oszczędzają czas i pracę

Umieszczając szklanki na ociekaczu po umyciu oszczędzasz czas i wysiłek. Ponieważ pozostała część wody po umyciu może sama spłynąć, dzięki czemu szklanki wyschną bez Twojej interwencji.

Ociekacze poprawiają higienę

Wilgoć jest idealną lęgowiskiem dla wszelkiego rodzaju zarazków, a dzięki cyrkulacji powietrza ociekacze umożliwiają wyjątkowo szybkie suszenie naczyń. W ten sposób nie tylko zapewniają, że Twoje szklanki są ponownie gotowe do użycia w odpowiednim czasie, ale także pomagają poprawić higienę w kuchni lub restauracji.

Ociekacze zapewniają większy połysk

Im szybciej Twoje szklanki schną, tym łatwiej uniknąć nieprzyjemnych śladów kamienia i plam po wodzie. Ociekacze automatycznie zapewniają większy połysk i czystość oraz pomagają zredukować często konieczne polerowanie do minimum.

Ociekacze chronią Twoje naczynia

Niezależnie od tego, czy są to talerze, kubki czy szklanki - jeśli naczynia zostaną postawione na twardej półce po umyciu nieuchronnie powoduje to regularne uszkodzenie. Jest to szczególnie ważne, gdy jest dużo ruchu, a zmywanie musi być szczególnie szybkie. Ociekacze mogą pomóc zmniejszyć stłuczenie szkła. Ponieważ są bardziej miękkie i chronią naczynia przed pęknięciami.

Oferujemy duży wybór ociekaczy

Jeśli szukasz odpowiednich ociekaczy trafiłeś we właściwe miejsce. Ponieważ w naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę ociekaczy w różnych rozmiarach i kształtach. Bez względu na to, w jakim celu potrzebujesz ociekacza mamy odpowiednie rozwiązanie. Oprócz standardowych mat drenażowych można również kupić maty z tacą zbiorczą, maty do serwowania na blaty i maty rolowane, które można przyciąć na wymiar.

Mata z ociekaczem

Mata z ociekaczem znacznie zmniejsza wysiłek wymagany do czyszczenia. Ponieważ woda zbiera się w zbiorniku, który w razie potrzeby można łatwo opróżnić i wyczyścić. W ten sposób unikniesz mokrej lady, którą musisz stale suszyć i czyścić.

Wąskie maty do serwowania koktajli

Nasze wąskie maty do serwowania są idealne do stosowania na ladach barowych. Uniesiona krawędź niezawodnie chwyta resztki napojów, dzięki czemu nie trzeba ciągle wycierać. Jednocześnie oferują one szklankom bezpieczną podstawę podczas przygotowywania koktajli.

Rollmaty, które można przyciąć na wymiar

Nasze niedrogie maty zwijane są dostępne w czterech różnych kolorach na metr. Łatwe w pielęgnacji maty można prać w temperaturze do 50 stopni. Przyspieszają proces suszenia i można je przycinać do dowolnego formatu.