Pojemnik na lód

Koktajle, long drinki czy napoje bezalkoholowe – wiele drinków smakuje naprawdę dobrze tylko wtedy, gdy są lodowato zimne. Dlatego nie powinno zabraknąć kostek lodu i kruszonego lodu podczas prywatnych uroczystości lub podczas serwowania napojów w restauracjach.

Aby lód był łatwo dostępny, zaleca się użycie odpowiedniej pojemnik na lód. Jeśli szukasz nowej lodówki, znajdziesz ją w naszym sklepie. Najlepszym sposobem na zakup nowego pojemnika na lody jest online i wygodne dostarczenie zamówienia.

Pojemnik na lód - najważniejsze rzeczy na pierwszy rzut oka

 • Dzięki odpowiedniemu wiaderkowi na lód zawsze masz pod pojemnik na lód do chłodzenia napojów.
 • Pojemnik na lód są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, co ułatwia znalezienie odpowiedniego modelu.
 • Pojemnik na lód z pokrywką i dobrą izolacją zapewniają, że pojemnik na lód zachowują swój kształt tak długo, jak to możliwe.
 • Dzięki foremkom na pojemnik na lód do komory zamrażarki masz możliwość samodzielnego przygotowania niewielkich ilości kostek lodu w nieskomplikowany sposób.
 • W naszym sklepie znajdziesz wybór wysokiej jakości pojemnik na lód, które możesz wygodnie kupić online i z dostawą.
 • Dlaczego warto kupić pojemnik na lód

  Jeśli chcesz cieszyć się zimnymi napojami sam lub z przyjaciółmi, pojemnik na lód są często niezbędne, zwłaszcza w ciepłych miesiącach roku. Soki, woda i lemoniady czy napoje alkoholowe, takie jak koktajle - za pomocą kilku kostek lodu możesz niezawodnie zapewnić idealną temperaturę do picia latem.

  Aby pojemnik na lód nie stopiły się natychmiast po wyjęciu z zamrażarki, warto przechowywać je w pojemnik na lód. W takim pojemniku na lód lód jest chroniony przed gorącem, dzięki czemu można go spokojnie wykorzystać nawet podczas uroczystości plenerowych.

  Tak więc, jak widać, zakup wiaderka do lodu to zdecydowanie dobry wybór. Zarówno podczas prywatnych uroczystości, jak i podczas serwowania zimnych napojów w gastronomii, odpowiednia pojemnik na lód może być znaczącym ukojeniem. Jeśli nie masz jeszcze wiaderka na lód, zdecydowanie powinieneś rozważyć jego zmianę tak szybko, jak to możliwe. W razie potrzeby w naszym sklepie można znaleźć wybór wysokiej jakości modeli.

  Jakie rodzaje pojemnik na lód są dostępne?

  Kupując pojemnik na lód, możesz wybierać z szerokiego asortymentu. Możesz wybierać spośród modeli w różnych rozmiarach, różnych kształtach i różnych materiałach. Ponadto dostępne pojemniki na lody różnią się między innymi wyposażeniem.

  Pojemnik na lód z pokrywką

  Pojemnik na lód z pokrywkami są szczególnie popularne i praktyczne. Pozwalają na bezpieczne przechowywanie kostek lodu, dzięki czemu, w zależności od modelu, czasami zapewniają wystarczające chłodzenie przez kilka godzin. Jest to szczególnie ważne, jeśli pojemnik na lód ma pokrywę, dobrą izolację lub nawet wyjmowaną wkładkę chłodzącą.

  Pojemnik na lód z dobrą izolacją

  Jeśli chcesz przede wszystkim utrzymać jak najniższą cenę, możesz kupić prosty plastikowy pojemnik na lody. Z drugiej strony, jeśli chcesz, aby twoje lody trwały jak najdłużej, nie powinieneś wybierać najtańszego wiaderka z lodem, jakie możesz znaleźć.

  Zamiast tego zdecyduj się na wysokiej jakości, dwuścienne wiaderko na lód wykonane ze stali nierdzewnej. Alternatywnie możesz również kupić pojemnik na lód z plastikową lub szklaną wkładką. Takie modele zapewniają znacznie lepszą izolację niż jednościenne wiadra na lód. W połączeniu z pokrywką zapewnia to, że pojemnik na lód nie zaczną się tak szybko topić po wyjęciu ich z zamrażarki i włożeniu do wiaderka na lód.

  Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz nawet kupić pojemnik na lód, która w razie potrzeby ma wyjmowany element chłodzący. W ten sposób pojemnik na lód pozostają w formie nawet kilka godzin po wyjęciu z zamrażarki, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrelaksować się przy zimnych napojach.

  Pojemnik na lód wykonane z różnych materiałów

  Szukając wiaderka na lód, szybko przekonasz się, że możesz wybierać nie tylko z różnych rozmiarów, ale także z różnych materiałów. Oprócz klasycznych wiaderek do lodu wykonanych z tworzywa sztucznego, możesz również zdecydować się na wiaderko na pojemnik na lód wykonane ze szkła lub stali nierdzewnej. Oczywiście oba wyglądają zazwyczaj o wiele bardziej elegancko niż prosty plastikowy model.

  Zasadniczo, oczywiście, Twój osobisty gust decyduje o tym, który wariant preferujesz.

  Trwałe wiaderka na lód ze stali nierdzewnej

  Pojemnik na lody wykonany ze stali nierdzewnej charakteryzuje się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także solidnością. Możesz więc liczyć na to, że wytrzyma dłużej w porównaniu z modelem plastikowym. Dotyczy to przynajmniej sytuacji, gdy pojemnik na lód jest w rzeczywistości wykonany w całości ze stali nierdzewnej i nie jest wyposażony w plastikową wkładkę.

  Co jest ważne w przypadku plastikowych wiader na lód?

  Zasadniczo pojemnik na lód wykonana z tworzywa sztucznego może również przekonywać jakością i dobrą stabilnością. Jednak przy zakupie upewnij się, że wybrany przez Ciebie model nie zawiera BPA. BPA (bisfenol A) to plastyfikator, który znajduje się w wielu produktach z tworzyw sztucznych i jest podejrzewany o powodowanie różnych problemów zdrowotnych.

  Jest to oczywiście szczególnie problematyczne w przypadku produktów, które mają bezpośredni kontakt z żywnością, takich jak pojemniki na lody. Dlatego zalecamy, gdy tylko jest to możliwe, preferowanie lodówek do lodu niezawierających BPA. W tym kontekście należy pamiętać, że wiaderka na lód, które są faktycznie wykonane ze stali nierdzewnej z plastikową wkładką, również powinny być wolne od BPA.

  Jak duży powinien być pojemnik na lód?

  Oczywiście nie można ogólnie powiedzieć, który rozmiar jest właściwy. Ponieważ wszystko zależy od tego, do czego chcesz kupić pojemnik na lód i ile lodu zwykle potrzebujesz.

  Zwykłe wiadra na lód mają zwykle pojemność od 0,75 do 2 litrów. Jeśli to Ci za mało, bez problemu znajdziesz pojemnik na lód o pojemności trzech, a nawet czterech litrów. Dlatego nie powinno być trudno znaleźć model, którego rozmiar będzie odpowiedni do Twoich celów.

  Dodatkowe funkcje pojemnika na lód

  W wielu przypadkach wysokiej jakości pojemnik na pojemnik na lód zawiera nie tylko pokrywkę. Ponadto wiaderka na lód często posiadają uchwyty ułatwiające ich przenoszenie. Dostępny jest również model z dołączoną szczypcami do lodu. Dzięki pojemnik na lód można łatwo wyjąć z wiaderka na lód i umieścić w szklankach.

  Niektóre wiaderka do lodu są również wyposażone we wkładkę sitka. Ma to na celu umożliwienie odpływu wody z roztopu.

  Foremki na pojemnik na lód do zamrażarki

  Oprócz pojemnik na lód, które przeznaczone są do chłodzenia gotowych kostek lodu, dostępne są również foremki do lodu, dzięki którym samodzielnie zrobisz pojemnik na lód. Formy są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego lub silikonu. Napełnia się je wodą z kranu i umieszcza w zamrażarce.

  Po kilku godzinach woda zostanie zamrożona i możesz wyjąć świeże pojemnik na lód prosto z foremki, aby schłodzić nimi napoje. Formy do kostek lodu są dostępne zarówno z pokrywką, jak i bez. Dla ułatwienia użytkowania zalecamy zakup modelu z pokrywką. Gwarantuje to, że nie wylejesz wody w drodze od zlewu do zamrażarki.

  Oprócz konwencjonalnych foremek, których można użyć do robienia klasycznych kostek lodu, istnieją również foremki do lodu, których można użyć, aby nadać lodzie do napojów nietypowe kształty. Od kulek po serca i kwiaty po czaszki, jest tu praktycznie wszystko. Jeśli konwencjonalne pojemnik na lód są dla Ciebie zbyt nudne, masz możliwość nadania lodowi do napojów wyjątkowego wyglądu, dzięki czemu Twoje napoje będą naprawdę przyciągać wzrok.

  Daj swoim kostkom lodu to coś

  Jeśli znudzi Ci się woda z kostkami lodu, możesz to zmienić na kilka sposobów. Na przykład użyj foremek do lodu, aby zamrozić sok owocowy lub dodaj owoce, takie jak maliny lub kawałek cytryny, do kostek lodu przed zamrożeniem. To nie tylko świetnie wygląda, ale także nadaje napojom dodatkowego smaku. Dlatego nie krępuj się być kreatywnym i wypróbuj to, co lubisz pod tym względem.

  Skąd pochodzi lód na schładzacz pojemnik na lód?

  Możesz kupić lód do lodówki lub zrobić go samodzielnie za pomocą odpowiedniej kostkarki do lodu. To ostatnie jest szczególnie przydatne, jeśli regularnie potrzebujesz większych ilości kostek lodu lub lodu kruszonego. Jeśli od czasu do czasu chcesz schłodzić własny napój za pomocą jednej lub dwóch kostek lodu, wspomniane foremki do lodu wystarczą, aby zapewnić wystarczające zapasy.

  Jak znaleźć odpowiednią tackę na pojemnik na lód?

  Jak widać, przy zakupie nowego wiaderka na lód należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. W końcu chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie wiaderko z lodem jak najlepiej spełni Twoje wymagania i zapewni Ci wiele lat codziennej przyjemności.

  Następujące punkty są szczególnie ważne przy zakupie pojemnik na lódy:

 • Dobra jakość wykonania zapewniająca długą żywotność
 • Rozmiar wiaderka na lód
 • Materiał, z którego wykonany jest pojemnik na lód
 • Najlepsza możliwa izolacja
 • Wyposażenie dodatkowe, takie jak pokrywka i szczypce do lodu
 • Ostatecznie, oczywiście, musisz sam zdecydować, jak ważne są dla Ciebie wymienione punkty. Niemniej jednak warto wziąć je pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie, a nie tylko zwracać uwagę na cenę pojemnika na lody.

  Kup tanie pojemnik na lód online

  Jeśli chcesz kupić nową pojemnik na lód, to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz wybór wysokiej jakości modeli do wyboru.

  Zamów pojemnik na lód w wygodny sposób online, a zakup zostanie dostarczony szybko i niezawodnie. Dzięki odpowiedniej lodówce zawsze będziesz mieć pod ręką pojemnik na lód lub kruszony lód do napojów.