Oceny artykułu

Technologia napojów John Guest

John Guest to producent wysokiej jakości węży i połączeń wtykowych do różnych obszarów zastosowań. Oprócz produktów do ogrzewania i urządzeń sanitarnych, sprężonego powietrza i pneumatyki, a także produktów do specjalnych zastosowań firma produkuje również szeroką gamę produktów dla technologii napojów.

Węże od John Guest

Podczas nalewania piwa używaj tylko odpowiednich węży o odpowiedniej średnicy. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno węże do sprężonego powietrza, jak i do piwa John Guest. Węże do piwa muszą być bezpieczne dla żywności. Dzięki temu piwo nie zostanie zanieczyszczone w kontakcie z wężem. Oczywiście tak jest w przypadku węży firmy John Guest Beverage Technology, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, by cieszyć się pysznym piwem.

Połączenia śrubowe i wtykowe John Guest

Aby podłączyć węże do piwa lub sprężonego powietrza do systemu dozującego lub połączyć je ze sobą, naturalnie potrzebujesz odpowiednich połączeń. W zależności od potrzeb, można użyć wtyczki lub śruby z John Guest. Ponadto w naszym sklepie dostępne są połączenia proste oraz złącza kątowe, a także potrójne rozdzielacze i trójniki do podłączenia systemu dozującego. Aby optymalnie zabezpieczyć połączenia wtykowe na wężach, najlepiej użyć odpowiedniego pierścienia blokującego z zakresu technologii napojów John Guest.

Technologia John Guest - sprawdzona jakość dla systemu dozującego

Niezależnie od tego, czy chodzi o węże, adaptery czy połączenia - dzięki John Guest Beverage Technology w każdym przypadku podejmujesz dobrą decyzję o podłączeniu systemu dozującego. Te produkty charakteryzują się wysoką jakością. Produkty do technologii napojów są nie tylko bezpieczne dla żywności, ale także solidne, dzięki czemu możesz polegać na jak najdłuższym okresie użytkowania.

Kupuj produkty od John Guest Beverage Technology

W naszym sklepie możesz kupić wiele produktów John Guest. Należą do nich węże do piwa, połączenia wtykowe, połączenia śrubowe i pierścienie blokujące w różnych formatach i rozmiarach