Liczba kranów lub rodzajów piwa

Profesjonalne dystrybutory wody w gospodarstwie domowym i gastronomii

Znajdziesz stołowe i podblatowe dystrybutory wody, a także systemy chłodzenia wodą, urządzenia do napojów gazowanych i podgrzewane karbonatory. Oferujemy również filtry do wody z kranu lub ekspresu do kawy, ale oferujemy również wydajne systemy filtrów bezpośrednio do podłączenia wody lub prysznica.

Ultranowoczesne dystrybutory wody iurządzenie do gazowania wody

Jednym z naszych najbardziej popularnych produktów jest dozownik wody EDEN do wody schłodzonej lub niegazowanej. Mikrofiltrowane, sterylizowane i opcjonalnie sterylizowane ozonem urządzenia są specjalnie zaprojektowane dla branży gastronomicznej. Dystrybutor wody EDEN jest dostępny jako model stołowy lub podblatowy z godzinną wydajnością 60 l, lub 120 l wody. SODA ELEGANCE TOWER to szlachetne urządzenie do szlachetnej wody lodowej i wody gazowanej. Najnowocześniejsza sprężarka chłodząca zużywa minimalną ilość energii i dozuje od 18 l do 20 l wody lodowej na godzinę za pomocą dwóch kranów dozujących. SODA ELEGANCE TOWER jest dostarczany z zestawem przyłączeniowym i reduktorem ciśnienia. Urządzenia z wodą sodową wydzielają schłodzoną wodę gazowaną, podczas gdy ciepły saturator pracuje w temperaturze pokojowej. Oferujemy gorące saturatory o wydajności od 90 l do 150 l wody sodowej na godzinę. Gorący karbonator ma tę przewagę nad urządzeniem z wodą sodową, że oszczędza energię z powodu braku jednostki chłodzącej. Stołowy system chłodzenia wodą TIBER wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej został opracowany do profesjonalnego użytku w branży gastronomicznej. W standardowej wersji urządzenie dostarcza schłodzoną wodę sodową i niegazowaną o wydajności chłodzenia 65 l na godzinę i wydajności kranu 90 l na godzinę.

Filtry do wody, przyłącze CO2 i czyszczenie

Wydajne filtry są niezbędne w przypadku wody pitnej. EVERPURE sprzedaje wkłady filtracyjne do zdrowej, aseptycznej wody z urządzeń do zimnej wody lub ekspresów do gorących napojów. System filtrów zatrzymuje cząsteczki o wielkości do 5 mikrometrów, a także potencjalne zanieczyszczenia, niepożądany zapach i smak. System filtrów EVERPURE MicroGuard Pro 2 jest nawet w stanie filtrować cząstki o wielkości 0,15 mikromilimetra, dlatego nadaje się do szczególnie krytycznych zastosowań. Oferujemy również specjalne środki czyszczące i spraye dezynfekujące do dystrybutorów wody i systemów wody butelkowanej. W naszym asortymencie znajdziesz również butle CO2 z wężami spożywczymi CO2, a także reduktory ciśnienia i inne praktyczne akcesoria do użytku z wodą sodową.