Liczba kranów lub rodzajów piwa

Cold Brew – zimna kawa z kranu

Kawa Cold Brew jest bardzo popularna wśród miłośników tego napoju od dłuższego czasu. Z pomocą odpowiedniego nalewaka można przygotować wyjątkowo smaczną kawę na zimno.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie nalewaki do piwa, jak również dyspensery do kawy Cold Brew, które wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy do doskonałego delektowania się kawą.

Kawa Cold Brew z kranu azotowego

Zamiast CO2 w systemach nalewania kawy parzonej na zimno stosuje się azot. Między innymi dzięki temu zimna kawa ma wyjątkowo kremową piankę. Dodatkowo, podbijanie azotem nadaje kawie Cold Brew charakterystyczny słodki smak bez konieczności dodawania cukru lub mleka. Ten pyszny specjał kawowy jest więc również doskonale dostosowany do potrzeb osób dbających o figurę.

Dozowniki kawy Cold Brew są w modzie

Dzięki kawie Cold Brew z kranu możesz zaoferować Twoim gościom bardzo szczególną przyjemność z picia kawy. Ponieważ kawa cold brew z azotem, pochodząca pierwotnie z USA, jest obecnie bardzo popularna również w Europie i zachwyca swoim niezwykłym smakiem coraz więcej miłośników kawy.

Kup nalewak do kawy Cold Brew

Jeśli chcesz w przyszłości serwować Twoim gościom kremową kawę z ekspresu, to dobrze trafiłeś. Ponieważ w naszym sklepie internetowym znajdziesz odpowiedni nalewak, którego potrzebujesz do serwowania Cold Brew Coffee.

Jak w przypadku wszystkich naszych produktów, możecie być oczywiście pewni, że jakość poszczególnych komponentów naszych nalewaków Cold Brew nie pozostawia nic do życzenia i że nic nie stoi na przeszkodzie długiej żywotności.

Kup Twój nalewak do kawy Cold Brew wygodnie online i dostarczymy Twoje zamówienie szybko i niezawodnie na wybrany adres. Przy zakupie praktycznego, kompletnego zestawu można również liczyć na to, że podłączenie i uruchomienie przebiegnie bezproblemowo i w krótkim czasie będziesz mógł podać pierwszą zimną kawę z nowego urządzenia.