Wieszaki na kieliszki

Wysokiej jakości szyna na szklanki do gastronomii i użytku prywatnego

Szyny na kieliszki są nieodzowną częścią wyposażenia każdego baru, ponieważ pozwalają na przechowywanie szklanek w sposób oszczędzający miejsce i są one łatwo dostępne przez cały czas, dzięki czemu nie ma niepotrzebnych opóźnień w podawaniu.

Szyny i uchwyty nadają się oczywiście nie tylko do użytku profesjonalnego. Są również dobrym wyborem dla każdego prywatnego gospodarza ceniącego dobrze wyposażoną salę imprezową, która nie pozostawia nic do życzenia.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości uchwyty na kieliszki do wina w różnych wzorach w rozsądnych cenach.

Szklane szyny utrzymują porządek

Szczególnie, gdy jest trochę więcej aktywności, każdy ruch za ladą musi być perfekcyjny. Wtedy ostatnią rzeczą, której potrzebujesz jest bałagan. Dzięki praktycznym szynom z naszego sklepu chaos podczas przechowywania szklanek to już przeszłość.

Ponieważ dzięki wytrzymałym uchwytom na kieliszki możesz z łatwością przechowywać Twoje szklanki w pozycji wiszącej. W ten sposób zawsze oddalają się tylko o jeden ruch ręki, a jednocześnie nie zajmują cennego miejsca za ladą, którego w innym przypadku potrzebujesz.

W rezultacie zyskujesz na prostszych procesach pracy, a Twoi goście mogą oczekiwać szczególnie szybkiej obsługi z wybranymi przez siebie napojami.

Uchwyty na szkklanki są łatwe w montażu

Montaż naszych szyn to kwestia kilku minut i nie wymaga dużych umiejętności manualnych. Uchwyty na szkło wyposażone są w kilka otworów, dzięki czemu można je łatwo przymocować kilkoma śrubami.

Z jednej strony zapewnia to stabilne trzymanie, a z drugiej strony uchwyty na kieliszki można w razie potrzeby bardzo łatwo wyjąć, bez pozostawiania nadmiernych śladów na meblach.

Szklane uchwyty w różnych wersjach

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szyny na szklanki w różnych wzorach. Na przykład możesz wybierać między uchwytami chromowanymi lub w kolorze mosiądzu. Dzięki temu możesz wybrać dokładnie taki projekt, który idealnie pasuje do reszty mebli, a więc idealnie pasuje do ogólnego wyglądu Twojej lady.

Poza tym nasze uchwyty na kieliszki są dostępne w różnych rozmiarach. Oprócz pojedynczych szyn na szklanki o długości 41,5 lub 61,5 centymetrów, znajdziesz również uchwyty na kieliszki z pięcioma szynami, na których możesz przechowywać Twoje szklanki.

Z nami masz wybór i możesz wybrać dokładnie taką wersję, która spełnia Twoje wymagania i najlepiej pasuje do Twojego baru. Przecież nawet najwyższej jakości szyna nic Ci nie da, jeśli nie da się jej zmontować zgodnie z życzeniem, bo po prostu ma niewłaściwe wymiary.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie uchwytów do szkła

Jeśli chcesz kupić szyny do użytku profesjonalnego lub domowego zdecydowanie powinieneś poszukać dobrej jakości. Biorąc to pod uwagę, ważne jest oczywiście, aby wybrane uchwyty na kieliszki miały prawidłowe wymiary, aby można je było łatwo zamontować i dobrze trzymać szklanki.

Dzięki naszym uchwytom do szklanek możesz oczywiście polegać na solidnej konstrukcji i odpowiednio długiej żywotności. Ponadto szyny zwężające się z tyłu zapewniają, że szklanki nie wypadną tak łatwo z uchwytów.

Jakie koszty wiążą się z zakupem uchwytów do szkła?

Dobre szyny na szklanki nie muszą kosztować fortuny. Praktyczne stojaki na kieliszki do wina są dostępne na przykład w naszym sklepie internetowym za mniej niż 10 euro. Oczywiście koszty mogą być nieco wyższe w zależności od projektu i rozmiaru.

Niemniej jednak koszty zakupu uchwytów do szkła pozostają do opanowania bez konieczności rezygnacji z jakości. Niezależnie od tego zakup relingów to inwestycja, która w każdym przypadku się opłaca i umożliwia przechowywanie szklanek w szczególnie oszczędzający miejsce i praktyczny sposób za niewielkie pieniądze.

Dlaczego szyny do szklanek to rozsądny zakup?

Szyny są praktyczną pomocą przy podawaniu, nadają się zarówno do cateringu, jak i do użytku prywatnego. Jeśli zależy Ci na porządku szyny na szklanki, które możesz zamówić w naszym sklepie, to zdecydowanie dobra inwestycja.

Nasze uchwyty na kieliszki mają następujące zalety:

● Dzięki praktycznym uchwytom szklanki można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce.

● Porcjowanie jest szczególnie łatwe dzięki szklanym relingom.

● Kieliszki do wina są zawsze na wyciągnięcie ręki.

● Uchwyty na kieliszki do wina można bezpiecznie przymocować kilkoma śrubami i łatwo ponownie zdjąć.

● Dzięki naszym produktom możesz polegać na solidnym wykonaniu.

Kupuj wysokiej jakości szyny na szklanki online po uczciwych cenach

Jeśli chcesz kupić uchwyty na kieliszki to dobrze trafiłeś. Ponieważ w naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości stojaki na kieliszki do wina w różnych wersjach po uczciwych cenach.

Oprócz niskich cen i dobrej jakości przy zamawianiu w naszym sklepie korzystasz również z szybkiej i niezawodnej dostawy, dzięki czemu możesz szybko zmontować i użyć nowych szyn.

Najlepiej jednak przekonać się o doskonałej jakości naszych produktów i doskonałej obsłudze, którą nasi klienci doceniają nie tylko przy zakupie szyn na szklanki.