Kup popielniczki: wysokiej jakości rozwiązania do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Wiadomo, że popielniczki są niezbędne w wielu dziedzinach. Dotyczy to nie tylko miejsc publicznych, takich jak miejsca dla palących w restauracjach, ale także wielu prywatnych gospodarstw domowych. Nawet niektórzy przekonani niepalący trzymają popielniczkę w gotowości na wypadek, gdyby gość chciał popełnić swój występek w ogrodzie lub na balkonie podczas swojej wizyty.

Wybór różnych modeli, od popielniczek wiatrowych, przez popielniczki z pokrywką, po popielniczki stojące do użytku na zewnątrz, jest duży. Jesteśmy jednak pewni, że w naszej ofercie znajdziesz model, który optymalnie spełni Twoje wymagania i pomysły.

Najważniejsze informacje o popielniczkach na pierwszy rzut oka

 • Dobrym wyborem, zwłaszcza do użytku na zewnątrz, są popielniczki wiatrowe lub popielniczki z pokrywką.
 • Oprócz popielniczek wiatrowych i popielniczek z pokrywkami istnieją różne inne warianty, z których niektóre nadają się nawet do użytku w podróży.
 • Jeśli chodzi o materiał, oprócz modeli wykonanych ze szkła i tworzywa sztucznego do wyboru są również modele wykonane z metalu lub ceramiki.
 • To, która popielniczka jest właściwa, zależy przede wszystkim od planowanego zastosowania i miejsca ustawienia.
 • Jeśli szukasz odpowiednich popielniczek, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnych modeli.

Popielniczki w różnych wzorach

Jeśli chcesz kupić nową popielniczkę, szybko przekonasz się, że możesz wybierać spośród niezliczonych modeli w różnych kształtach i rozmiarach. Dostępna oferta nie ogranicza się do prostych, płaskich popielniczek.

Ponadto istnieją m.in. następujące rodzaje popielniczek:

 • popielniczka wiatrowa
 • Popielniczka z pokrywką
 • Popielniczka stojąca
 • popielniczka podróżna
 • popielniczka ścienna

Popielniczki wiatrowe są wszechstronne i szczególnie popularne

Podczas palenia na zewnątrz zwykle prawie niemożliwe jest uniknięcie wiatru wiejącego popiół. Można użyć tak zwanej popielniczki wiatrowej, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tego wszędzie, co szczególnie szybko denerwuje osoby niepalące.

Popielniczki wiatrowe są dostępne w bardzo różnych wzorach. Są w zasadzie nieco wyższe niż proste popielniczki, które możesz znać z wielu ogródków piwnych. Dzięki temu zgaśnięte papierosy i znajdujący się w nich popiół są lepiej chronione przed wiatrem i nie dają się tak łatwo zdmuchnąć.

Niektóre popielniczki wiatrowe są również wyposażone we wkładkę, którą podnosi się na chwilę po zgaszeniu papierosa. Dostępne są również modele z wieczkami w różnych kształtach. W ten sposób gwarantowana jest dodatkowa ochrona przed wiatrem w porównaniu do popielniczek wiatrowych, które są po prostu nieco wyższe.

Popielniczka z pokrywką na zewnątrz i wewnątrz

Popielniczki z pokrywką są szczególnie cenione za to, że niezawodnie chronią zgaszone papierosy i ich popiół przed wiatrem. Popielniczka na wiatr z pokrywką jest zatem idealna do użytku na zewnątrz, ponieważ zapobiega wydmuchiwaniu jej zawartości.

Ponadto popielniczki z pokrywkami mogą zyskać kolejną dużą zaletę. Ponieważ wieczko nie tylko chroni przed wiatrem. Jednocześnie zapewnia również, że zawartość popielniczki jest niewidoczna, co oczywiście wygląda znacznie bardziej atrakcyjnie. Pokrywka pomaga również zredukować nieprzyjemne zapachy do minimum, jeśli popielniczka nie zostanie opróżniona zaraz po użyciu.

Popielniczki z pokrywką to bez wątpienia dobry wybór i słusznie preferowane są od prostych modeli bez pokrywki.

Różne rodzaje pokrywek do popielniczek

Nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o rodzaj wieczka, istnieją bardzo różne warianty. Niektóre trzeba wyjąć z popielniczki. Inne są otwierane na popiół.

Niektóre popielniczki są również wyposażone w specjalny mechanizm. Jeśli zostanie to aktywowane przez naciśnięcie, pokrywa przesuwa się w dół i jednocześnie obraca. Ruch obrotowy przenosi popiół i niedopałki papierosów do wnętrza popielniczki.

Gdy tylko go puścisz, pokrywka samoczynnie się zamknie. Jest to oczywiście praktyczne i czyni go szczególnie łatwym w użyciu.

Popielniczka stojąca: idealne rozwiązanie do przestrzeni publicznych

Nie zawsze jest możliwe lub pożądane, aby popielniczka stała na stole lub blacie. W takim przypadku zaleca się zakup popielniczki stojącej. Taka popielniczka stojąca jest oczywiście znacznie większa, dzięki czemu ma odpowiednią wysokość i można ją bezpiecznie postawić na podłodze.

Popielniczki stojące dostępne są w różnych kształtach o różnych funkcjach. Na przykład istnieją modele wypełnione piaskiem, aby przeciwdziałać nieprzyjemnym zapachom z niedopałków papierosów.

Oprócz tego dużą popularnością cieszą się również popielniczki stojące ze zintegrowanym koszem na śmieci. Takie modele często można spotkać na przykład przed wejściami do supermarketów. Oczywiście można je również ustawić w innych lokalizacjach bez zbędnych ceregieli. Dużą zaletą tego wariantu jest oszczędność miejsca, jaką daje w porównaniu do oddzielnego montażu popielniczki stojącej i kosza na śmieci.

Są też popielniczki stojące z pokrywkami. Podobnie jak w przypadku mniejszych popielniczek z pokrywką, które umieszcza się na przykład na stole, gwarantuje to również optymalną ochronę przed wiatrem.

Popielniczka podróżna: praktyczny towarzysz w podróży

Popielniczka podróżna lub popielniczka kieszonkowa są wyjątkowo kompaktowe i są idealnym towarzyszem dla palaczy w podróży.Podobnie jak w przypadku popielniczek o normalnych rozmiarach, istnieje również wiele modeli w bardzo różnych wzorach dostępnych dla popielniczek podróżnych.

Na przykład, istnieją popielniczki kieszonkowe, które otwierają się, aby odsłonić otwór na popiół po rozłożeniu, oraz popielniczki podróżne z pokrywą, którą można otworzyć. Niektóre modele są nawet wyposażone w karabińczyk, podobny do breloczka.

Nie powinno być więc trudno znaleźć odpowiednią kompaktową popielniczkę do podróży, która przekona Cię zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu. Oczywiście popielniczka kieszonkowa powinna być jak najbardziej odporna na zapachy, aby bez wahania można ją było schować do bagażu, a nawet do kieszeni kurtki lub spodni.

Popielniczka ścienna: zajmująca niewiele miejsca alternatywa dla modeli stojących

Jak sama nazwa wskazuje, popielniczki wiszące montowane są na ścianie. W porównaniu do popielniczek stojących ten wariant ma tę główną zaletę, że zajmuje znacznie mniej miejsca, chociaż można go również używać na stojąco.

Wysokiej jakości popielniczka ścienna, która jest starannie przymocowana do ściany, będzie niezawodnie działać przez wiele lat. W zależności od lokalnych warunków wskazane jest również użycie popielniczki z pokrywką, aby wiatr nie mógł po prostu zdmuchnąć popiołu i zgasić papierosów i rozsypać nimi.

Popielniczki wykonane z różnych materiałów

Oprócz kształtu, rozmiaru i funkcji popielniczki różnią się między sobą nie tylko materiałem, z którego są wykonane. Szkło jest nadal bardzo popularne. Szczególnie proste, płaskie popielniczki są często wykonane ze szkła, które może być zarówno przezroczyste, jak i kolorowe, a czasami jest zdobione.

Dostępne są również popielniczki wykonane z tworzywa sztucznego, a także modele wykonane z ceramiki lub metalu. Oczywiście każdy materiał ma swoje zalety, które nie tylko wpływają na wygląd, ale czasami także na stabilność i długowieczność.

 • Popielniczki wykonane z ceramiki często wyróżniają się wyjątkowym wyglądem, a czasem efektownym, kolorowym wzornictwem.
 • Modele wykonane z metalu wydają się zazwyczaj dość proste i nowoczesne.
 • Szklane popielniczki mogą mieć zarówno proste, jak i efektowne kształty.
 • Modele plastikowe są zazwyczaj bardzo tanie.

Jednak to wszystko niekoniecznie musi mieć miejsce. Na przykład istnieją również popielniczki wykonane z metalu, których przyciągający wzrok design sprawia, że ​​przyciągają wzrok, lub modele wykonane z ceramiki, które są raczej proste.

Pasujące popielniczki do wszystkich wymagań

Duży wybór sprawia, że ​​czasem trudno zdecydować się na konkretny model. Z drugiej strony zapewnia również, że istnieje co najmniej jedna popielniczka do kupienia na każdy gust i każdy możliwy cel, który optymalnie spełnia odpowiednie wymagania.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie popielniczki?

Zakup odpowiedniej popielniczki z pewnością nie jest zbyt skomplikowanym zadaniem, jednak jest kilka punktów, które należy wziąć pod uwagę podejmując decyzję o zakupie.

W tym kontekście ważny jest przede wszystkim zamierzony cel. Na przykład do użytku na zewnątrz zaleca się zakup popielniczki z pokrywką lub popielniczki na wiatr. Zapobiegnie to zdmuchiwaniu popiołu po stole przez wiatr. Jest to nie tylko bardziej higieniczne, ale także zmniejsza wysiłek związany z czyszczeniem.

Jeśli planujesz korzystać z popielniczki stojąc lub przechodząc obok, popielniczka stojąca jest właściwym wyborem. W zależności od dostępnej przestrzeni na miejscu, możliwe jest również w tym przypadku przymocowanie popielniczki do ściany.

Jeśli nie palisz i od czasu do czasu gościsz tylko palaczy, zwykle wystarcza bardzo prosta popielniczka ze szkła lub tworzywa sztucznego lub niedroga popielniczka z pokrywką.

Kup tanio wysokiej jakości popielniczki online

Jeśli potrzebujesz jednej lub więcej popielniczek, jesteś we właściwym miejscu. W naszym sklepie znajdziesz wybór wysokiej jakości modeli do wyboru.

Na przykład kup popielniczkę wiatrową lub popielniczkę z pokrywką. Dogodnie dostarczymy Twoje zamówienie pod wskazany przez Ciebie adres. Robiąc zakupy w naszym sklepie, korzystasz m.in. z krótkich terminów dostaw, niezawodnej obsługi i dobrej jakości w uczciwych cenach.

Dlatego nie mamy wątpliwości, że Twoja nowa popielniczka z naszego sklepu internetowego będzie dla Ciebie w pełni usatysfakcjonowana.