Lindr nalewaki do piwa

Filtr

lindr      

Nalewaki do piwa marki Lindr
 

Kto chce kupić nowy nalewak do piwa, może wybierać spośród wielu znanych marek. Producentem, którego produkty zna chyba każdy miłośnik piwa jest firma Lindr.

Czeska firma oferuje odpowiednie modele zarówno do użytku prywatnego, jak i do zastosowań profesjonalnych. Jeśli są Państwo zainteresowani systemami kranowymi Lindr, mogą je Państwo zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

 

Lindr - wysokiej jakości technologia nalewania od 1992 r.

Firma Lindr została założona w 1992 roku. Firma Mlos Lindr szybko zyskała sławę dzięki swoim wyrafinowanym produktom. W międzyczasie to małe rodzinne przedsiębiorstwo stało się już dawno aktywnym na arenie międzynarodowej producentem urządzeń nalewających.

W przeciwieństwie do wielu innych firm, Lindr nadal współpracuje wyłącznie z inwestorami z Republiki Czeskiej, więc nadal istnieje pewne powiązanie z pierwotnymi korzeniami firmy.

 

Co sprawia, że chłodziarki Lindr są tak wyjątkowe?

Chłodziarki do piwa Lindr przekonują zarówno pod względem wizualnym, jak i jakościowym. Kto zdecyduje się na nalewak tego producenta, ma do wyboru modele w klasycznym wyglądzie drewna oraz urządzenia wykonane z chromowanej stali nierdzewnej.

Odpowiedni system nalewania Lindr jest wizualną ozdobą każdego baru, z którym nalewanie piwa jest przyjemnością.

To, co odnosi się do wzorów nalewaków do piwa odnosi się oczywiście również do technologii i jakości Lindr. Każdy, kto posiada urządzenie z oferty firmy, może oczekiwać wydajnego nalewaka piwa o długiej żywotności.

 

Różne systemy chłodzenia firmy Lindr

Lindr produkuje urządzenia dozujące, które wykorzystują różne systemy chłodzenia. Wybierając nalewak do piwa Lindr, możesz zatem wybrać typ chłodzenia, który osobiście preferujesz.

Oprócz urządzeń z chłodzeniem wodnym i kontaktowym, w ofercie producenta znajdują się również modele z chłodzeniem elektrycznym. Możecie więc być pewni, że w Lindr znajdziecie to, czego szukacie, niezależnie od Waszych preferencji i wymagań.

 

Nalewaki Lindr dla profesjonalistów

Lindr oferuje szeroką gamę wydajnych chłodziarek dla przemysłu gastronomicznego. Niektóre z urządzeń mają wydajność nalewania do 180 litrów na godzinę.

Powinno to być zupełnie wystarczające, nawet w godzinach szczytu, i pozwolić na szybkie i nieskomplikowane podawanie idealnie schłodzonego piwa z beczki.

Dzięki swojej wyrafinowanej konstrukcji, systemy nalewania Lindr są również łatwe w konserwacji i czyszczeniu, dzięki czemu jakość i smak piwa nie są zakłócane przez osady w przewodach piwnych.

 

Nalewaki Lindr do użytku prywatnego

Korzystanie z chłodziarek Lindr nie jest zarezerwowane wyłącznie dla restauratorów. Ponieważ w ofercie znajduje się również kilka doskonałych urządzeń do użytku prywatnego.

Są one zazwyczaj nieco lżejsze i bardziej kompaktowe. Ponadto nie mają one takiej samej wydajności nalewania jak profesjonalne urządzenia.

Niemniej jednak, również osoby prywatne mogą liczyć na to, że ich nalewak do piwa Lindr będzie wysokiej jakości trwałym modelem, który potrafi przekonać swoją wyrafinowaną technologią.

 

Nalewaki Lindr z kompresorem powietrza

Nalewanie z użyciem CO2 jest nadal najbardziej rozpowszechnione. Mimo to, coraz więcej osób próbuje nalewania bez dwutlenku węgla. Oczywiście Lindr ma w swojej ofercie również odpowiedni do tego sprzęt.

W asortymencie firmy znajduje się szereg wysokiej jakości nalewaków piwa z kompresorami powietrza. Dzięki nim świeże piwo może być nalewane całkowicie bez CO2.

Ponieważ niektóre modele z kompresorem powietrza mogą pochwalić się wysoką wydajnością nalewania do 50 litrów na godzinę, te urządzenia do piwa Lindr nadają się również do zastosowań profesjonalnych. Ponieważ nawet przy nieco większej liczbie gości, długie oczekiwanie przy barze nie powinno być problemem.

 

Kup chłodziarki do piwa Lindr w naszym sklepie internetowym

Jeśli interesują Państwa nalewaki do piwa firmy Lindr, to trafili Państwo we właściwe miejsce. Ponieważ w naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór modeli od tego producenta z Republiki Czeskiej.

Zamów nalewak do piwa Lindr w prosty sposób online i skorzystaj z naszych niskich cen oraz szybkiej i niezawodnej dostawy pod wskazany adres.