Dla gospodarstwa domowego, gastronomii lub prywatnej kuchni hobbystycznej
Liczba kranów lub rodzajów piwa
Wydajność chłodnicza (litry na godzinę)
Zintegrowana sprężarka powietrza lub CO2
Jako kompletny zestaw lub tylko dozownik
Jako kompletny zestaw wraz z akcesoriami do czyszczenia

Lindr Pygmy 25

 
Lindr Pygmy 25 to idealny wybór dla wszystkich miłośników piwa, którzy nie chcą się obyć bez perfekcyjnego nalewania nawet w sektorze prywatnym i szukają do tego celu kompaktowej chłodziarki do piwa.
 

Wysokiej jakości nalewak piwa Lindr zapewniający niezwykłe doświadczenie picia piwa

 
Wybierając Lindr Pygmy 25 wybierasz profesjonalne rozwiązanie, które pozwala na podawanie doskonale schłodzonego piwa. Ta chłodziarka do piwa jest idealna do obsługiwania gości na następnym przyjęciu w ogrodzie.
 
Ponadto nalewak do piwa Lindr może być oczywiście stosowany również w mniejszych lokalach gastronomicznych. Z godzinną wydajnością dozowania do 30 litrów, może być używany do nalewania wielu piw.
 
Nowoczesna technologia chłodzenia zastosowana w Lindr Pygmy 25 charakteryzuje się wysoką wydajnością. Ponadto wydajny termoblok sprawia, że pierwsze piwo można podać już po dwóch do czterech minutach.
Po około dziesięciu minutach chłodziarka do piwa jest gotowa do podawania kolejno kilku doskonale schłodzonych piw, dzięki czemu goście nie muszą długo czekać, nawet podczas spontanicznych wizyt.
 

Dlaczego Pygmy 25 firmy Lindr to najlepszy wybór?

 
Nawet najlepsze piwo butelkowe nie może się równać ze świeżo nalanym piwem w kuflu. Oczywiście dotyczy to nie tylko branży gastronomicznej, ale również prywatnych imprez.
 
Do tego celu nie ma jednak sensu kupować drogiego kranu o pojemności 100 litrów lub więcej. Idealnym wyborem jest chłodziarka do piwa, taka jak Lindr Pygmy 25.
 
Kompaktowy dozownik znanego czeskiego producenta przekonuje atrakcyjnym wyglądem i solidną konstrukcją ze stali szlachetnej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że chłodziarka do piwa Lindr spełnia najwyższe standardy higieniczne i że będziesz cieszyć się swoim zakupem przez długi czas.
 

Najważniejsze zalety Lindr Pygmy 25:

 
  • Oszczędność miejsca dzięki kompaktowym wymiarom
  • Nowoczesna technologia chłodzenia zapewniająca wysoką wydajność
  • Stal nierdzewna zapewnia solidną i trwałą konstrukcję
  • Proste uruchomienie
  • Gotowość do użycia w ciągu dwóch do czterech minut
  • Do 30 litrów schłodzonego piwa na godzinę
  • Idealny dla profesjonalistów pracujących w sektorze prywatnym

Kup nalewak Lindr Pygmy 25 online

 
Kup nalewak do piwa Lindr Pygmy 25 w naszym sklepie i zaimponuj gościom na następnej uroczystości w Twoim ogrodzie lub w klubie doskonale schłodzonym piwem z kranu.
 
W razie potrzeby możesz oczywiście również bezpośrednio zamówić odpowiednie akcesoria, takie jak węże do piwa, które są potrzebne do podłączenia Twojego nowego systemu nalewania Lindr Pygmy 25.