Szklanki do piwa online: idealna przyjemność picia we właściwym kieliszku

Dla doskonałej przyjemności picia, oprócz kranu i beczki z piwem, potrzebne są oczywiście również odpowiednie szklanki do piwa. Szklanki do piwa są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach. W zależności od rodzaju piwa i indywidualnych preferencji dobrym wyborem jest inny rodzaj szklanki do piwa.

Jeśli chcesz kupić szklanki do piwa online, trafiłeś we właściwe miejsce w naszym sklepie. Oferujemy duży wybór wysokiej jakości okularów, dzięki czemu na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Szklanki do piwa: najważniejsze rzeczy na pierwszy rzut oka

 • Szklanki do piwa są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach
 • W zależności od rodzaju piwa właściwym wyborem może być inny kufel do piwa.
 • Ci, którzy tego nie robią nie chcieć specjalnej szklanki do każdego piwa Jeśli chcesz kupić, możesz również użyć standardowych szklanek, takich jak Willibecher.
 • Dostępne są szklanki do piwa o pojemności 0,3 l lub 0,5 l, a tam są również różne inne rozmiary.
 • Zakup szklanek do piwa jest ważny nie tylko dla restauratorów, ale także pozwala prywatnym miłośnikom piwa cieszyć się najlepszą możliwą przyjemnością piwa.
 • W naszym sklepie znajdziesz duży wybór wysokiej jakości szklanek do piwa, które możesz kupić online w niskich cenach.

Szklanki do piwa mają znaczący wpływ na radość z picia piwa

Jako miłośnik piwa jasne jest dla Ciebie, że szklanka do piwa ma decydujący wpływ na przyjemność picia. Dla koneserów nie ma więc mowy, aby na przykład wypić piwo pszeniczne ze szklanki dla Kölsch, a może nawet podać piwo w prostym papierowym kubku.

Zamiast tego z pewnością zawsze będziesz używać odpowiedniej szklanki do piwa dla danego rodzaju piwa.

Jeśli potrzebujesz nowych okularów, najlepiej od razu przyjrzeć się naszej szerokiej ofercie. Jesteśmy pewni, że i Ty znajdziesz odpowiednie szklanki do piwa do swojej prywatnej sali imprezowej lub restauracji.

Szklanki do piwa dla gastronomii

Szklanki do piwa to absolutna konieczność w większości lokali gastronomicznych. W końcu kluczowe znaczenie ma posiadanie wystarczającej liczby szklanek, które pasują do gamy dostępnych przez cały czas napojów, aby móc profesjonalnie bawić gości i bez długiego oczekiwania.

Restauratorzy z pewnością znajdą w naszej ofercie to, czego szukają, a oprócz dużego wyboru mogą również liczyć na szybką i niezawodną dostawę szklanek do piwa, które kupują online. Dlatego najlepiej już dziś zamówić wybrane przez siebie szklanki do piwa i zaoferować swoim gościom idealną przyjemność picia w szklankach pasujących do serwowanego piwa.

Szklanki do piwa dla wymagających prywatnych miłośników piwa

Oczywiście szklanki do piwa nie są zarezerwowane wyłącznie dla branży gastronomicznej, ale nie powinno ich zabraknąć w dobrze wyposażonej prywatnej sali imprezowej. Oczywiście będziesz potrzebować mniejszej liczby sztuk i prawdopodobnie mniejszej liczby różnych szklanek do piwa do użytku prywatnego.

Niemniej jednak odpowiednie szklanki są niezbędne do doskonałego delektowania się piwem z przyjaciółmi. Szklanki do piwa do preferowanego rodzaju piwa w naszym sklepie, a Twoje zamówienie zostanie dostarczone do domu szybko i niezawodnie.

Piwo ma w Niemczech długą tradycję

Niemcy są powszechnie znane jako kraj piwoszy. Nie bez powodu istnieje tu niezliczona ilość różnych rodzajów piwa, z których niektóre są czasami znane tylko regionalnie. Ponadto niemieckie prawo czystości określa dokładnie, jakie składniki można wykorzystać w warzeniu piwa. Oprócz wody obejmuje to również chmiel, słód i drożdże.

Chociaż Czechy i Austria przewyższają nas pod względem spożycia piwa na mieszkańca, nie ma wątpliwości, że piwo w Niemczech odgrywa ważną rolę.

Nie powinno więc dziwić, że istnieją również specjalne szklanki do piwa dla wszystkich rodzajów piw. Jeśli chcesz cieszyć się ulubioną odmianą, zdecydowanie warto skorzystać z dostarczonych szklanek do piwa, które zapewnią doskonały smak.

Który kieliszek do jakiego piwa?

Szklanki do piwa są dostępne w różnych kształtach dla różnych rodzajów piwa. Są na przykład specjalne szklanki do piwa pszenicznego, Pils, Kölsch czy Altbier. Kształt i rozmiar szklanek do piwa zostały pierwotnie wybrane głównie w celu uwzględnienia właściwości danego rodzaju piwa i jak najlepszego wydobycia jego smaku.

Oprócz specjalnych szklanek do niektórych piw istnieją również standardowe szklanki, które służą do serwowania i mogą być wielką ulgą, zwłaszcza w gastronomii.

Szklanki do piwa pszenicznego

Weissbier, czyli piwo pszeniczne, jest warzone głównie w Bawarii i ma tam wielowiekową tradycję. Typowe szklanki do piwa pszenicznego mają smukły, wysoki kształt. Przyczynia się to do tego, że kwas węglowy zapewnia optymalną żywotność tak długo, jak to możliwe. W Norymberdze znajduje się nawet prywatne muzeum, w którym wystawionych jest ponad 5000 różnych szklanek do piwa pszenicznego.

Szklanki do piwa Pils

Swoją nazwę Pils zawdzięcza miastu Pilzno w Czechach. W Niemczech piwo pilzneńskie stanowi większość piwa produkowanego i sprzedawanego dzisiaj. Piwo Pilsner zawiera stosunkowo dużą ilość chmielu, co znacząco wpływa na jego aromat. Zwykle podaje się go w tzw. Pilstulpen. Są to raczej wąskie szklanki do piwa, które zbiegają się ku dołowi.

Ten specjalny kształt zapewnia, że ​​pianka piwna jest utrzymywana tak długo, jak to możliwe. Oprócz Pilstulpen do serwowania pilsów czasami używa się grubszych i mniejszych szklanek do piwa.

Szklanki do piwa Kölsch

Kölsch to rodzaj piwa, który może być warzony tylko w okolicach Kolonii. Regulacje, których należy przestrzegać w tym kontekście, zostały określone w Konwencji Kölsch. Kölsch jest zazwyczaj serwowany w tak zwanych kölsch barach lub kölner barach.

Te wąskie szklanki do piwa mają zwykle pojemność 0,2 litra. Większe warianty są używane tylko w wyjątkowych przypadkach. Wynika to nie tylko z faktu, że Kölsch zawiera stosunkowo mało CO2 i dlatego piwo szybko nabierałoby nieświeżego smaku w dużej szklance.

Szklanki do piwa Altbier

Alt lub Altbier to ciemny rodzaj piwa, który jest szczególnie dobrze znany w Westfalii i Dolnym Renu. Altbier podaje się zwykle w szklankach do piwa o cylindrycznym kształcie. Z reguły szklanki Altbier mają pojemność 0,2 lub 0,25 litra.

Kubki: szklanki do piwa na wielkie pragnienie

Kubki do piwa mają pojemność jednego litra. Grubościenne szklanki do piwa znane są głównie w związku z monachijskim Oktoberfestem. Duże i ciężkie kufle do piwa doskonale nadają się do delektowania się niemieckim lagerem, a także specjalnymi piwami Oktoberfest z Paulaner i innych browarów.

Kubki do piwa: klasyka wśród szklanek do piwa

Kufle do piwa znane są również jako Seidel. Posiadają uchwyt i są dostępne nie tylko jako kufle do piwa o pojemności jednego litra, ale także w mniejszych rozmiarach, np. 0,3 lub 0,5 litra. Dostępne są również w wersjach szerokich i wąskich. W przeciwieństwie do przeszłości, zdecydowana większość kufli do piwa jest teraz wykonana ze szkła, a metalowe pokrywki, które były do ​​nich przymocowane przez długi czas, nie odgrywają już prawie żadnej roli.

Szklanki do piwa angielskiego

Piwa angielskie, takie jak stout czy ale, są klasycznie podawane w tzw. kuflu. Kufel to szklanka do piwa, która rozszerza się ku górze, dzięki czemu zapewnia miejsce na główkę piwa. W Wielkiej Brytanii i Irlandii kufel zwykle mieści około 0,56 litra.

Rzemieślnicze szklanki do piwa

Piwa rzemieślnicze już dawno stały się popularną alternatywą dla klasycznych piw w Europie. Zazwyczaj podaje się je w specjalnych szklankach do piwa rzemieślniczego. Swoim kształtem, który często przypomina kieliszek do wina, powinny one zapewnić, że piwne specjały optymalnie rozwiną swój szczególny aromat.

Willibecher: standardowe szklanki do piwa o elastycznym zastosowaniu

Biorąc pod uwagę niezliczone rodzaje piwa i odpowiadające im szklanki do piwa, kupowanie wszystkich dostępnych szklanek do piwa zwykle nie ma sensu ekonomicznego. Szczególnie restauratorzy często polegają na standardowych szklankach do serwowania piwa, takich jak Willibecher, który istnieje w Niemczech od 1954 roku i który przynajmniej część piwa jest używany do rozrywki gości.

Jak duże są szklanki do piwa?

Szklanki do piwa różnią się nie tylko kształtem. Ponadto ich rozmiar jest również inny. Na przykład tak zwany tłuczek ma pojemność zaledwie 0,1 litra, podczas gdy zwykły batonik Kölsch ma pojemność 0,2 litra, a kufel piwa ma pojemność nawet jednego litra.

Kubek Willi, który jest używany jako standardowe szkło do serwowania piwa, jest produkowany w różnych rozmiarach. Jest opcjonalnie dostępny z pojemnością 0,2, 0,25, 0,3, 0,4 lub 0,5 litra.

Szklanka do piwa z grawerem dla bardzo osobistego akcentu

Jeśli uważasz, że zwykłe szklanki do piwa są zbyt nudne, możesz alternatywnie wybrać grawerowane szklanki do piwa. Dają one możliwość indywidualnego zaprojektowania naczyń do delektowania się piwem, a tym samym zapewniają szczególnie wysoką wartość rozpoznawczą.

Szklanki do piwa z grawerem są również bardzo odpowiednie na przykład jako prezent, dzięki któremu możesz podarować komuś ważnemu wyjątkowy poczęstunek na urodziny lub inną okazję.

Z nami znajdziesz odpowiednią szklankę do piwa

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wybór szklanek do piwa do różnych rodzajów piwa. Nasz asortyment powinien zatem oferować odpowiednie produkty z wysokim stopniem pewności.

Nasza oferta szklanek do piwa obejmuje następujące produkty:

 • Szklanki do piwa pszenicznego
 • Tulipany do piwa
 • Kufle do piwa klasyczne
 • Szklanki do piwa 0,3 l
 • Szklanki do piwa 0,5 l

Szklanki do piwa online

Kup wybrane przez siebie szklanki do piwa bezpośrednio od nas w sklepie, a zakup zostanie wygodnie i niezawodnie dostarczony pod wskazany adres. Możesz kupić u nas swoje szklanki do piwa w małych ilościach do użytku prywatnego, a także w większych ilościach do gastronomii.

Niezależnie od tego, składając zamówienie, korzystasz z wysokiej jakości produktu i przystępnych cen, a także uprzejmej obsługi klienta, która z pewnością Cię zadowoli.