Oceny artykułu

W gastronomii, ale coraz częściej także w sektorze prywatnym, piwa nie można już nalewać zwykłym kranem. Kolumny barowe przyciągają wzrok w barze w każdym pubie, sali klubowej i w domu. Kolumna dozująca o różnych wysokościach jest przymocowana do blatu, który zwykle zawiera tacę ociekową. Kolumna jest połączona z dozownikiem za pomocą węża.

Wybór odpowiedniej kolumny

Z nami znajdziesz kolumny dozujące do prywatnych piwnic hobbystycznych lub gastronomicznych w różnych rozmiarach. Wszystkie modele są bardzo atrakcyjne wizualnie i nadają barowi elegancką nutę. Eleganckie modele wykonane z chromu lub stali nierdzewnej, matowej lub polerowanej są dostępne z jedną lub dwiema kolumnami. Niektóre kolumny dozownika można przykręcić bezpośrednio do zamknięcia beczki. Kolumny dozujące są dostępne w szerokiej gamie wersji, z przewagą wersji jedno- i dwustronnych. W branży hotelarskiej wygląd odgrywa szczególną rolę w przypadku kolumn, ponieważ powinien pasować do blatu i odzwierciedlać styl jadalni. Kolumny dozujące często tworzą środek kontuaru, za którym gospodarz obsługuje swoich gości. Wysokiej jakości modele wykonane ze stali nierdzewnej lub chromu pasują prawie do każdego wnętrza. Jeśli chcesz być mobilny, pompy piknikowe są alternatywą do podróży. Dzięki prostym pompom piknikowym z kurkiem tłokowym można rozpocząć nalewanie bez butli CO2. Możesz także delektować się pysznym świeżym piwem na imprezie z grillem lub na wycieczce na plażę.

Technologia dozowania w kolumnach

Oprócz wyglądu należy również zwrócić uwagę na technologię i wysoką jakość wykonania. Kran, z którego wypływa piwo jest podłączony do dozownika. Zawsze należy zwrócić uwagę na dokładne czyszczenie dozownika i płukanie. Należy również zapewnić wystarczające chłodzenie, aby piwo nie wychodziło z kranu zbyt ciepłe. Wadą ciepłego piwa jest to, że tworzy ono szczególnie dużą ilość piany. Nasze kolumny dozujące są wysokiej jakości i technicznie aktualne, a kolumny dozujące przyciągają wzrok. Optyka i technologia sprawiają, że piwo smakuje znacznie lepiej. Bar, szczególnie w gastronomii, jest wizytówką miejsca, na której nie należy oszczędzać.