Liczba kranów lub rodzajów piwa

Różne pakiety akcesoriów ułatwiają picie piwa w pubie lub w domu na imprezie. Opakowania z akcesoriami zawierają kilka przydatnych pojedynczych części, a niektóre z nich można dopasować do dozownika. Wszystkie poszczególne części można ze sobą łączyć. Skład zestawów dla 1 lub 2-kranowych systemów dozujących jest różny. Wszystkie akcesoria można znaleźć w praktycznych zestawach w tej kategorii, w zależności od potrzeb.

Akcesoria do nalewaków 1 lub 2 kolumnowych

W przypadku nalewaków 1 lub 2 kolumnowych istnieją butelki CO2, reduktory ciśnienia, węże, klucze z dwutlenku węgla i głowice dozujące w różnych opakowaniach. Głowice są dostępne z płaskimi zamknięciami, łącznikami lub innymi zamknięciami. W zależności od systemu kranów wymagane jest inne zamknięcie. Długości węża, ilości napełnionych butli z dwutlenkiem węgla i rozmiary butli CO2 różnią się w zależności od zestawu akcesoriów, więc można nalewać różne ilości piwa. Niektóre zestawy zawierają również 5-litrowe adaptery lub stopki do butli CO2. Opakowania z akcesoriami są ważne nie tylko dla początkowego wyposażenia systemu dozującego, ale wraz z upływem okresu użytkowania należy zawsze wymienić element lub przeprowadzić drobną naprawę, a rzeczy takie jak butle CO2 lub środki czyszczące należy ciągle kupować lub uzupełniać. Ważne jest, aby zawsze zwracać uwagę na to, które środki pomocnicze są kompatybilne z Twoim własnym systemem dozowania.

Indywidualne pakiety akcesoriów

Duże pakiety akcesoriów zawierają wszystkie akcesoria dla 1 lub 2 kolumnowych nalewaków. Możesz od razu zacząć nalewać! Mniejsze zestawy zwykle zawierają około pięciu pojedynczych części. Z reguły pakiety akcesoriów do nalewania piwa są gotowe do wysyłki w ciągu dwóch do czterech dni, niektóre w ciągu 24 godzin. Poszukujesz akcesoriów do mobilnych systemów dozujących lub do dużych 2-kolumnowych systemów dozujących? Każdy zestaw jest indywidualny. Dzięki dużemu wyborowi znajdziesz odpowiedni dla Twojego systemu w domu lub w branży gastronomicznej. Dzięki odpowiednim akcesoriom piwo smakuje naprawdę dobrze, a dzięki profesjonalnym akcesoriom gwarantuje doskonałe wrażenia! Praktyczne pakiety akcesoriów zapobiegają konieczności kupowania wszystkich akcesoriów indywidualnie i możesz mieć pewność, że wszystkie elementy naprawdę do siebie pasują. Dzięki temu nie będzie żadnych nieprzyjemnych niespodzianek podczas montażu. Zawsze możesz polegać na bardzo dobrej jakości i odpowiedniej koordynacji zestawów, a ponadto poszczególne części lub środki czyszczące można kupić osobno w dowolnym momencie, aby dopasować je do systemu dozowania.