Podczas nalewania piwa coś się nie udaje lub kran nadal kapie po odłożeniu szklanki. Ociekacze zapewniają, że ciecz spłynie natychmiast do odpływu i nie zamoczy całej lady. Dlatego ociekacze są bardzo przydatne w celu zapewnienia czystości blatu.

Tace ociekowe zgodnie z wymaganiami

Mamy ociekacze ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach. Możesz po prostu umieścić kilka modeli na ladzie. Istnieją również dwuczęściowe ociekacze w różnych rozmiarach. Tace ociekowe można również wkładać bezpośrednio do blatu. Wybór odpowiedniego wariantu zależy od systemu dozowania i lokalizacji. Przejrzyj naszą ofertę i zdecyduj zgodnie z Twoimi potrzebami! Ociekacze są bardzo przydatne w prywatnym otoczeniu, ale są prawie niezbędne w gastronomii. Zwłaszcza w branży gastronomicznej musisz być zawsze bardzo czysty, aby nieprzyjemne zabrudzenia nie musiały być później czyszczone. Aby pracować wydajniej i zaoszczędzić czas, ociekacze są dobrym wyborem. Pozostałości wody i napojów przedostają się bezpośrednio do odpływu i nie trzeba ich wycierać, aby można było kontynuować kran piwa. W wielu systemach dozujących - szczególnie w mniejszych modelach, które są również bardzo odpowiednie do użytku prywatnego - płytki ociekowe są już objęte zakresem dostawy. Możesz również u nas zamówić tace ociekowe osobno. Być może z czasem arkusz musi zostać również wymieniony. Znajdziesz u nas najlepsze zamienniki.

Mycie szklanek

Nawiasem mówiąc, urządzenia do mycia szklanek są praktyczne do zwilżania szklanek do piwa przed nalewaniem. Piwo łatwiej jest nalać do lekko zwilżonych szklanek. Istnieją osobne płytki ociekowe do tych urządzeń, które pasują do rozmiaru i wielkości. Dowiedz się, jaki rozmiar i jaki kształt jest dla Ciebie odpowiedni. Ociekacze i urządzenia do mycia z płytkami spustowymi są rzeczywiście praktycznymi towarzyszami do nalewania piwa i unikania niepotrzebnego zanieczyszczenia.