Liczba kranów lub rodzajów piwa

Serwowania gorących napojów

Zapotrzebowanie na koktajle i chłodne piwo zmniejsza się zimą i w okresie Bożego Narodzenia, ale smakosze mogą również doświadczyć kulinarnych przysmaków w tym czasie. Belgijskie gorące piwo nie jest jeszcze powszechnie stosowane, ale mamy dla Ciebie dobrą wskazówkę: na bazie słodkiego i kwaśnego piwa proces dojrzewania świeżych wiśni trwa kilka miesięcy, tworząc aromatyczny gorący napój, który zyskuje coraz więcej fanów jako zdrowa alternatywa dla grzanego wina. Aby podawać alkoholowe gorące napoje, takie jak grzane piwo, grzane wino, poncz lub grog potrzebujesz urządzenia specjalnie zaprojektowanego do tego celu. W nalewaki-do-piwa.pl oferujemy systemy do grzanego wina, głowice dozujące, rury pionowe, węże do napojów i inne praktyczne akcesoria do urządzeń do gorących napojów.

Urządzenia do grzanego wina do użytku komercyjnego

Odkryj nasze profesjonalne systemy dozowania grzanego wina z pompą elektryczną i wydajnością 100 l / h, które są dostępne na 2 liniach z dwoma podgrzanymi kranami lub na 3 liniach z trzema kranami. Posiadają bezstopniową kontrolę temperatury od 35 ° C do 85 ° C i są odpowiednie dla wszystkich rodzajów gorących napojów alkoholowych. Dzięki nieskomplikowanej konfiguracji są one od razu gotowe do użycia, a po odpowiednich modyfikacjach można je nawet używać do gorącego piwa. Dołączana tacka ociekowa ma głębokość 520 mm, pasujące węże ssące są również dostępne w naszym sklepie internetowym. Nasza „gorąca beczka” to specjalne urządzenie do gorących napojów o zabawnym kształcie beczki, które działa również za pomocą pompy elektrycznej i ma dwa podgrzane krany.

Niezbędne akcesoria do urządzenia do gorących napojów

W naszych zestawach akcesoriów do grzanych urządzeń do wina znajdziesz rury pionowe i węże do gorących napojów do 2-rurowych i 3-rurowych systemów dozujących z elektryczną pompą zasilającą. Oferujemy również 2-liniowy zestaw akcesoriów do urządzeń do gorących napojów z pompą zasilającą na gaz. Pakiet ten obejmuje również wąż CO2 (wąż z dwutlenkiem węgla) i reduktor ciśnienia. Oferujemy również węże do napojów i taśmy jako pojedyncze części. Rura pionowa jest przymocowana do węża do napojów, który wspiera pompę podczas pompowania napoju z pojemnika do dozownika. Głowica koszowa przykręcona do beczki ze specjalną powłoką idealnie nadaje się do serwowania gorącego piwa.

Idealne gorące napoje dzięki grzanemu dozownikowi wina

W zimnych porach napoje takie jak piwo tracą na znaczeniu podczas wydarzeń. Zamiast tego odwiedzający coraz częściej czekają na smaczne gorące napoje, takie jak grzane wino, grzane piwo lub poncz. Wydawanie gorących napojów jest szczególnie łatwe dzięki profesjonalnemu dozownikowi grzanego wina. Dzięki potężnym urządzeniom grzane wino można wykorzystać w rekordowym czasie i uniknąć długich czasów oczekiwania klientów.

Tak działa dozownik do grzanego wina

Bez dozownika grzanego wina musisz podgrzać gorący napój w czajniku, utrzymywać go w temperaturze i wyjąć z baru w celu podania. Jest to uciążliwe, czasochłonne i niepotrzebnie zużywa prąd. Natomiast z grzanym dozownikiem wina możesz wyjąć swoje gorące napoje bezpośrednio z pojemnika i podgrzać je bezpośrednio przed podaniem. W tym celu grzany dozownik wina jest zwykle wyposażony w podgrzewacz wody, którego temperatura jest elastyczna regulować.

Zalety urządzenia do grzanego wina

Korzystanie z grzanego dozownika wina ma wiele zalet. Między innymi zyskujesz na szczególnie szybkiej gotowości do użycia. Ponieważ do podania nie jest konieczne podgrzanie całej ilości grzanego wina w czajniku. Zamiast tego w dozowniku grzanego wina podgrzewana jest tylko część. Jest to znacznie szybsze i zapewnia, że możesz zacząć podawać w ciągu kilku minut. Ponadto nie musisz stale podgrzewać grzanego wina. W ten sposób unikniesz odparowywania alkoholu i karmelizacji zawartego w nim cukru. Ponadto nie ma zanieczyszczeń, które zwiększają się wraz z czasem trwania ogrzewania może tworzyć.

Elastyczna kontrola temperatury dla doskonałej przyjemności grzanego wina

Profesjonalny dozownik grzanego wina pozwala elastycznie regulować temperaturę serwowanych napojów. W zależności od modelu zwykle można ustawić kontroler do 85 stopni, a tym samym zawsze podawać klientom napoje o idealnie hartowanym napoju.

Systemy dozowania grzanego wina można stosować elastycznie

Pomimo oznaczenia jako grzany dozownik wina, urządzenia nadają się do różnych napojów. W zależności od modelu można również na przykład użyć dozownika przygotuj poncz dla dzieci, gorące piwo, gorące kakao, grog i wiele innych ciepłych przysmaków. Dozownik do grzanego wina oferuje zatem maksymalną elastyczność i pozwala optymalnie dostosować ofertę do życzeń klientów.

Profesjonalne grzane wino na każdą okazje

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór różnych systemów dozowania grzanego wina do użytku profesjonalnego, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiedni model.

Potężny dozownik grzanego wina na duże ilości

Jeśli chcesz podać jak najwięcej gorących napojów w krótkim czasie, jesteś we właściwym miejscu dzięki jednemu z naszych wydajnych podgrzewaczy wody. Urządzenia oferują pojemność kranu do 100 litrów na godzinę i są w stanie podgrzać napoje o 75 stopni. Dzięki tak grzanemu dozownikowi wina jesteś dobrze wyposażony nawet w godzinach szczytu i możesz serwować swoim klientom gorące napoje bez czekania.

Profesjonalny dozownik grzanego wina na mniejsze ilości

W przypadku mniejszego zapotrzebowania na gorące napoje można również znaleźć profesjonalne systemy dozowania grzanego wina o niższej wydajności. Dzięki takiemu urządzeniu możesz ogrzewać i nalać do 35 litrów na godzinę o 75 stopni. Smak i temperatura grzanego wina w naturalny sposób nie pozostawiają nic do życzenia dzięki tym systemom wydawania grzanego wina .

Systemy dozowania grzanego wina ze sprężarkami powietrza i pompami elektrycznymi

W naszym sklepie możesz wybierać pomiędzy grzanymi systemami dozowania wina ze sprężarką powietrza i pompą elektryczną. Oba warianty pozwalają bez stresu wydawać grzane wino i inne gorące napoje.

 

Systemy dozowania grzanego wina z jedną, dwiema lub trzema liniami

W zależności od potrzeb możesz wybrać grzany dozownik wina z jedną, dwiema lub trzema liniami. Masz wybór, w ile kranów powinien być wyposażony Twój system dozujący, dlatego możesz wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Prawidłowe podłączenie urządzenia do grzanego wina

Podłączenie i obsługa grzanego dozownika wina jest zwykle łatwa i nie wymaga dużej wiedzy technicznej. Tak długo, jak postępujesz zgodnie z dostarczoną instrukcją obsługi, prawie nie możesz się pomylić i zwykle zaczynasz nalewać już po kilku minutach. Należy jednak zwrócić uwagę na rodzaj pojemnika, do którego dany model jest odpowiedni. Ponieważ istnieją urządzenia do dozowania z pojemników odpornych na ciśnienie, a także systemy dozowania grzanego wina do podawania z pojemników nie odpornych na ciśnienie, takich jak pojemniki.

Kup profesjonalne dozowniki do grzanego wina

Niezależnie od tego, czy jest to jarmark bożonarodzeniowy, cotygodniowy targ lub restauracja – z grzanym dystrybutorem wina podbijesz serca klientów w zimie. Korzystając z nich, ułatwiasz pracę, a jednocześnie możesz dostarczać Twoim klientom pyszne gorące napoje bez czekania. Jeśli chcesz skorzystać z takiego urządzenia i chcesz kupić grzany dozownik wina trafiłeś we właściwe miejsce. Ponieważ w naszym sklepie znajdziesz duży wybór różnych modeli, dzięki czemu możesz zamówić dokładnie urządzenie, które odpowiada Twoim wymaganiom. Już dziś zamów wybrany dozownik grzanego wina i polegaj na niezawodnej i szybkiej dostawie.