Dla gospodarstwa domowego, gastronomii lub prywatnej kuchni hobbystycznej
Liczba kranów lub rodzajów piwa
Wydajność chłodnicza (litry na godzinę)
Zintegrowana sprężarka powietrza lub CO2
Jako kompletny zestaw lub tylko dozownik

Wszechstronna przyjemność z piwa z licznymi akcesoriami. W naszym systemie dozującym znajdziemy części zamienne, środki czyszczące i narzędzia. Piwo często i chętnie pije się nie tylko w branży gastronomicznej, ale także wśród osób prywatnych. Coraz więcej piwowarów hobbystycznych tworzy własne piwa. Także kluby w całym kraju co tydzień chcą dostarczać swoim członkom świeże piwa. Znajdziesz odpowiednie akcesoria do smacznego piwa!

Praktyczne akcesoria i części zamienne

Liczne większe i mniejsze narzędzia ułatwiają gwintowanie. Na przykład w przypadku małych 5-litrowych beczek adaptery umożliwiają podłączenie beczek do systemu dozującego. Dzięki kranowi odcinającemu piwo możesz wyjąć wąż do piwa - piwo pozostaje bezpiecznie przechowywane w beczce. Możesz teraz pić świeże piwo w małych ilościach, zawór zwrotny zapewnia czyste spuszczanie. Jeśli później coś pozostanie w beczce, możesz wymienić korek odpowietrzający beczki na korek dla adapterów. Adaptery i wtyczki są idealne na prywatne przyjęcie urodzinowe. Oprócz czyszczenia kranu i wyposażenia zawsze pojawia się pytanie o odpowiednią temperaturę piwa. Zwykle chcielibyśmy zimne piwo, ale czasami napój musi zostać podgrzany, aby osiągnąć odpowiednią temperaturę picia, co jest możliwe dzięki podgrzewaczowi piwa ze stojakiem ze stali nierdzewnej. Piwo należy zawsze podawać w niskiej temperaturze. W temperaturze od siedmiu do dziewięciu stopni można je również łatwo nalewać i tworzy piękną piankę. Czasami coś wymaga naprawy lub wymiany w dozowniku. Oprócz narzędzi i uszczelek znajdziesz również zapasowy kran do kolumny. Wystarczy spojrzeć na naszą ofertę przed kolejną naprawą - na pewno znajdziesz odpowiednią część zamienną!

Najnowsze trendy

Warzenie piwa to wielowiekowa tradycja, ale i tu zawsze pojawiają się nowe wynalazki i trendy. Jest tak obecnie w przypadku kolumny z dozownikiem stołowym Feeling-Tube - najnowszy trend w dozowaniu piwa. Ten kran umieszcza się na stole i przekręca tak, aby znajdował się bezpośrednio przed gościem. Może on nalać sobie piwo, colę, soki, a nawet wódkę, wino i drinki. W kolumnach stołowych Feeling-Tube mieści się do 3 litrów płynów. Ten dozownik jest absolutnym trendem, szczególnie w dyskotekach, kręgielniach, ogródkach piwnych lub restauracjach!

"