ich-zapfe

Saro płyta grillowa elektryczna - Model Fry Top GM 610L


Numer przedmiotu NEW-11713

Producent: ich-zapfe


* w tym VAT wyl. Przesyłka

Saro płyta grillowa elektryczna - Model Fry Top GM 610L

Model Griddle - smaż top GM 610 L, gładki to wysokiej jakości gładki talerz zaprojektowany do gotowania żywności w dużych ilościach. Jest odpowiedni do użytku komercyjnego w restauracjach, barach przekąsek, barach i innych firmach wymagających produkcji żywności o wysokiej skali.

Wykonany ze stali nierdzewnej, ta płyta jest odporna na korozję i rdzę, co czyni ją trwałą i idealną do codziennego użytku w ruchliwej komercyjnej kuchni. Gładka powierzchnia talerza jest idealna do gotowania delikatnych potraw, takich jak ryby, jajka i naleśniki, bez przyklejania lub rozrywania.

Charakterystyka produktu:

  • gładki talerz w wysokiej jakości stali nierdzewnej do gotowania dużych ilości jedzenia
  • Gładka powierzchnia idealna do gotowania delikatnych potraw, takich jak ryby, jajka i naleśniki, bez przyklejania lub rozrywania
  • Odporny na korozję i rdzę
  • Idealny do użytku komercyjnego w restauracjach, kawiarniach, barach i innych firmach, które wymagają produkcji żywności o dużej skali

FAQ

W przypadku, jakie rodzaje żywności smaż top GM 610 L jest odpowiednie?

Griddle Platte Glatt Fry Top GM 610 L jest idealny do gotowania delikatnych potraw, takich jak ryby, jajka i naleśniki bez przyklejania lub rozrywania. Jest odpowiedni do gotowania dużych ilości żywności, więc jest idealny do użytku komercyjnego w restauracjach, barach przekąsek i innych firmach, które wymagają produkcji żywności o dużej skali.

Jak zachować powierzchnię płyty zwykłej?

Aby zachować zwykłą powierzchnię płyty, upewnij się, że po każdym użyciu wyczyść ją. Użyj skrobaka, aby usunąć pozostałości pokarmowe, a następnie oczyścić wilgotną szmatką. Nigdy nie używaj ściernych produktów czyszczących, które mogą uszkodzić powierzchnię.

Jaki materiał jest model Griddle Smave Top GM 610 L?

Griddle Platte Glatt Fry Top GM 610 L jest wykonany ze stali nierdzewnej, trwałego i korozji oraz materiału odpornego na rdzę. Jest idealny do codziennego użytku w ruchliwej komercyjnej kuchni.

Szybka dostawa Dostarczamy szybko. Z DHL lub UPS Twoja paczka będzie z Tobą w mgnieniu oka!

Najwyższa jakość Najwyższej jakości produkty czołowych światowych producentów!

Satysfakcja konsumenta Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych i poleca nas innym.

Bezpieczeństwo Bezpieczne zakupy online z certyfikatem SSL.

Może cię również zainteresować: