ich-zapfe

Butla myjąca, butla myjąca do piwa, 5L, plastik

Butla myjąca, butla myjąca do piwa, 5L, plastik


Numer przedmiotu 443087
UVP 325,02 PLN
262,33 PLN *
Zawartos 1 kawałek
Gotowy do dostarczenia w ciągu 24 godzin!

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Butla myjąca do piwa, 5L, plastik

Butla myjąca z tworzywa sztucznego o pojemności 5 litrów polecana jest do użytku w gastronomii maksymalnie 1 raz w tygodniu. Produkt przeznaczony jest do czyszczenia systemów dozujących w różnych wersjach, w tym do czyszczenia nalewaków do piwa.

  • Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego
  • Kolor i wykończenie butli mogą się różnić
  • Armatura z tworzywa sztucznego nie jest zawarta w komplecie i należy ją zamówić oddzielnie (patrz artykuł B1135)

Sanitacja urządzeń: dlaczego regularne czyszczenie jest ważne?

Piwo to produkt spożywczy, dlatego eksploatacja nalewaków do piwa wymaga odpowiedniego czyszczenia. Z czasem w wężach i kranach tworzą się zastoje, które nie tylko pogarszają smak piwa, ale również stanowią doskonałe miejsce do rozmnażania się bakterii. Poprzez regularne, profesjonalne czyszczenie z użyciem butli myjącej, można uniknąć tego typu problemów i zapewnić nalewakowi do piwa odpowiednią higienę.

Nalewak do piwa: jak używać butli myjącej do nalewaka do piwa?

Najpierw należy napełnić butlę odpowiednią ilością wody i dodać środek czyszczący (dostępny również w naszym sklepie). Następnie, za pomocą armatury z tworzywa sztucznego, należy połączyć butlę z nalewakiem do piwa i otworzyć kran. Po upływie 20-25 minut, aby środek czyszczący miał czas na usunięcie zanieczyszczeń, należy ponownie zamknąć zawór i pozwolić na spłukanie resztek środka czyszczącego przez wodę. Kiedy to zrobisz, nalewak do piwa jest gotowy do użycia.

Nalewak do piwa: kup online butle myjące i akcesoria

W naszym sklepie internetowym można zamówić butle myjące z tworzywa sztucznego, a także profesjonalne środki czyszczące oraz odpowiednią armaturę. Upewnij się, że zamawiasz wszystkie potrzebne akcesoria, aby rozpocząć czyszczenie zaraz po dostawie.

FAQ na temat butli myjącej do czyszczenia systemów dozujących z tworzywa sztucznego 5L:

Czy butla myjąca jest odpowiednia do czyszczenia systemów dozujących innych napojów?

Tak, butla myjąca z tworzywa sztucznego jest odpowiednia do czyszczenia systemów dozujących różnych napojów, nie tylko piwa.

Czy wymagane jest czyszczenie nalewaka do piwa?

Tak, regularne czyszczenie nalewaka do piwa jest konieczne ze względu na higienę i poprawę smaku piwa. Zalecamy korzystanie z profesjonalnego środka czyszczącego i butli myjącej z tworzywa sztucznego do tej czynności.

Jak często należy używać butli myjącej?

Butla myjąca z tworzywa sztucznego powinna być używana maksymalnie raz w tygodniu, szczególnie jeśli system dozujący jest intensywnie eksploatowany.

Numer produktu 858
Stan
Ocena wiekowa Bez ograniczenwiekowych
Producent ich-zapfe
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1 kawałek
Waga 1000 g
Waga netto 1000 g
Wymiary 150×150×300 mm