ich-zapfe

Saro płyta grillowa gazowa, grill gazowy stołowy z otwartą podstawą- Model E7/KTG1BAL


Numer przedmiotu NEW-11701

Producent: ich-zapfe


* w tym VAT wyl. Przesyłka

Saro płyta grillowa gazowa, grill gazowy stołowy z otwartą podstawą- Model E7/KTG1BAL

Płyta gazowa z otwartym modelem E7-K jest idealnym wyborem dla profesjonalnych kucharzy szukających łatwego sposobu gotowania jedzenia na płaskiej powierzchni. Dzięki jednolitej amplitudzie cieplnej i precyzyjnym elementom sterującym, ten płaski talerz jest idealny do gotowania prawie wszystkiego, od jajek i naleśników po stek i kurczak.

Ten model E7-K ma elegancki design i solidne ciało wbudowane w stal nierdzewną, zapewniając trwałość i łatwość czyszczenia. Arkusz gazu zapewnia jednolitą temperaturę powierzchni i wysoką moc wyjściową, umożliwiając gotowanie żywności szybko i w dużej ilości.

Charakterystyka:

  • Płaska powierzchnia gotowania: Griddle ma płaską powierzchnię, która oferuje szeroką przestrzeń do gotowania różnych produktów spożywczych.
  • Dokładna kontrola temperatury: Przy dokładnej kontroli temperatury możesz dostosować temperaturę, aby zaspokoić swoje potrzeby związane z gotowaniem.
  • elegancki i trwały design: Griddle ma elegancką konstrukcję wbudowaną ze stali nierdzewnej, zapewniając jej trwałość i łatwość czyszczenia.
  • сhapa Gas: Ten model E7-K ma palnik wysokiego ciśnienia, który zapewnia wysoką moc wyjściową i jednolitą temperaturę powierzchni do szybkiego gotowania żywności.
  • Open Base: Otwarta podstawa modelu E7-K oferuje łatwy dostęp do wewnętrznych komponentów, ułatwiając konserwację i czyszczenie.

FAQ:

Jak dbam o Griddle?

Piotdle gazowe jest włączone po prostu poprzez włączenie przycisku sterowania gazem. Płomień musi natychmiast zapalić się.

Jak wyczyścić Griddle?

Aby wyczyścić gaz z griddle, pozwól mu całkowicie ostygnąć, a następnie użyj szpatułki, aby ogolić wszelkie pozostałości pokarmowe. Następnie umyj powierzchnię mydłem i wodą i dobrze spłucz.

Jakie jest napięcie Gas Grid?

Griddle działa z gazem, więc nie ma niezbędnego napięcia. Jest po prostu powiązany z dostawą gazu.

Czy ta płaska płyta jest odpowiednia do użytku komercyjnego?

Tak, sieci gazowe z otwartym modelem bazowym E7-k jest odpowiednie do użytku komercyjnego, ponieważ jest zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb restauracji i kuchni o wysokim popycie.

Jak dostosować temperaturę w sieci gazowej?

Możesz dostosować temperaturę w gazie sieciowym za pomocą precyzyjnych elementów sterujących temperaturą znajdującą się na przednim panelu płaskiej płyty.

Szybka dostawa Dostarczamy szybko. Z DHL lub UPS Twoja paczka będzie z Tobą w mgnieniu oka!

Najwyższa jakość Najwyższej jakości produkty czołowych światowych producentów!

Satysfakcja konsumenta Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych i poleca nas innym.

Bezpieczeństwo Bezpieczne zakupy online z certyfikatem SSL.

Może cię również zainteresować: