Kran z wodą, kran kuchenny, bateria mieszająca, bateria trójdrożna do wody, kolumna wodna do karbonizatora - OSLO, 3 linie

Czy szukasz kolumny do rozlewania, która doskonale łączy styl i wszechstronność dla twoich napojów gazowanych? Nie szukaj dalej niż Kran do Napojów OSLO. Ta nienagannie zaprojektowana kolumna to epitet elegancji, obsługujący zarówno placówki komercyjne, jak i domowe otoczenie z równą finezją.

Odsłaniając Wyjątkowe Cechy:

  • Wszechstronne Dozowanie: Podnieś swoje menu napojowe dzięki wielu opcjom dozowania kolumny OSLO, oferującej spersonalizowane doświadczenie dla różnorodnych napojów gazowanych. Pożegnaj się z ograniczeniami i przywitaj z różnorodnymi możliwościami smakowymi.
  • Mistrzostwo w Chłodzeniu: Każdy łyk ma znaczenie, a kolumna OSLO zapewnia, że każde nalewanie jest równie świeże i orzeźwiające jak pierwsze. Zaprojektowana do utrzymywania optymalnej temperatury, ta kolumna gwarantuje konsekwentnie zachwycający smak.
  • Stylowa Nowoczesność: Kolumna do rozlewania OSLO to więcej niż funkcjonalny dodatek, to deklaracja stylu. Jej nowoczesny i atrakcyjny design dodaje nutę wyrafinowania do każdej kuchni lub baru, przekształcając twoją przestrzeń w raj elegancji.
  • Bezproblemowa Instalacja: Twój czas jest cenny, a kolumna OSLO szanuje to. Dzięki łatwej instalacji, ustawienie tej kolumny to pestka, co sprawia, że jest wygodnym wyborem zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego.
  • Trzy Linie Rozkoszy: Oferując trzy linie dozowania, kolumna OSLO to potężne narzędzie do obsługi różnorodnych napojów gazowanych, co czyni ją niezbędnym dodatkiem do każdego zestawu do podawania napojów.
  • Wykończenie Chromu doskonałość: Zanurz się w luksusie z chromowanym wykończeniem kolumny OSLO. To nie tylko narzędzie dozujące, to polerowany i elegancki dodatek, który uzupełnia każdą dekorację, dodając szczyptę wyrafinowania do twojej przestrzeni.

Poddaj się Jakości i Wygodzie:

Unowocześnij swoją usługę napojową dzięki Kranowi do Napojów OSLO. Czy jesteś właścicielem baru, który chce imponować klientom, czy entuzjastą domowym pragnącym podnieść poziom doświadczenia kuchennego, ta kolumna to twój klucz do świata, gdzie jakość, wygoda i styl zbiegają się płynnie.

Inwestuj w coś więcej niż tylko kolumnę do rozlewania, inwestuj w ulepszenie stylu życia. Kolumna do rozlewania OSLO obiecuje nie tylko produkt, ale podróż bezprecedensowej satysfakcji.

Zmień swoje doświadczenie z nalewaniem dzięki kolumnie OSLO - ponieważ twoje napoje gazowane zasługują na doświadczenie równie wyrafinowane, jak one same.

Wybierz elegancję. Wybierz wszechstronność. Wybierz Kolumnę do Rozlewania OSLO - tam, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością.

Twoja podróż ku doskonałości w nalewaniu rozpoczyna się tutaj. Podnieś. Doświadczaj. Ciesz się.

Numer produktu 99925130
Stan
Producent ich-zapfe
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1 kawałek
Waga 3600 g
Wymiary 161×100×570mm

ich-zapfe

Kran z wodą, kolumna wodna do karbonizatora - OSLO, 3 linie


Numer przedmiotu NEW-99719

Hersteller: ich-zapfe

UVP 6 544,05 PLN
5 281,97 PLN *
Zawartos 1 kawałek

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 95% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Bezpieczeństwo Bezpieczne zakupy online dzięki certyfikatowi SSL.