Kran z wodą, kran kuchenny, bateria mieszająca, bateria trójdrożna do wody, kolumna wodna do karbonizatora - MALMÖ, 3 linie

Ruszyć w podróż niezrównanego orzeźwienia z naszym Kranem do Napojów MALMÖ dla Gazatorów. Meticulously designed to seamlessly blend efficiency with style, this dispensing tower is the epitome of sophistication, catering to both commercial establishments and homes with equal finesse.

Unveiling the Mastery:

Przeżyj wszechstronność naszej kolumny do rozlewania, oferującej symfonię opcji dozowania dla różnorodnych napojów gazowanych. Od klasycznych sod do artystycznych napojów gazowanych, teraz masz swobodę tworzenia atrakcyjnego menu napojów.

Refreshing Precision:

Doświadcz zenitu precyzji chłodzenia, gdy nasza kolumna skrupulatnie utrzymuje idealną temperaturę dla twoich napojów gazowanych. Każdy łyk to podróż w świeżość, ożywiając twoje zmysły i pozostawiając cię z krystalicznie świeżym, radosnym smakiem, który pozostaje.

Aesthetic Brilliance:

Wprowadź do swojego baru lub kuchni nutę nowoczesnej elegancji dzięki urzekającemu designowi naszej kolumny do rozlewania. Ten chromowany arcydzieło to nie tylko dozownik, to prawdziwe dzieło sztuki, podnoszące atmosferę i estetykę każdego miejsca, które zdobi.

Effortless Harmony:

Bezproblemowa instalacja to nasza obietnica, zapewniając, że korzystanie z kolumny do rozlewania jest równie łatwe, co samo nalewanie. Z trzema rurami wodnymi i dwoma kablami, to elektryczno-mechaniczne cudo dodaje efektywności i uroku twojej usłudze gazowanych napojów.

Wyposażony w pudełko zaworowe na trzy opcje wody i dwa łącza do wody domowej, nasza chromowana wersja jest świadectwem elegancji i funkcjonalności. To nie tylko dozownik, to transformatywne uzupełnienie twojej usługi napojowej, łączące formę i funkcję w doskonałej harmonii.

Inwestycja w nasz Kran do Napojów to inwestycja w rafinowane doświadczenie picia. Przedefiniuj swoją usługę napojów, tworząc chwile radości i satysfakcji przy każdym nalewaniu.

Wyobraź sobie to: chromowane arcydzieło ozdabiające twój bar, bez wysiłku rozlewające musujące eliksiry twojego wyboru. To nie tylko dozownik, to punkt centralny, rozpoczynacz rozmów i niezbędne narzędzie dla tych, którzy doceniają wyższe wartości życia.

Ulepsz swoje doświadczenie picia jeszcze dziś dzięki Kolumnie do Rozlewania MALMÖ - tam, gdzie styl spotyka się z funkcjonalnością, a każde nalewanie to święto smaku i wyrafinowania.

Numer produktu 99925129
Stan
Producent ich-zapfe
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1 kawałek
Waga 3200 g
Wymiary 255×50×327mm

ich-zapfe

Kran z wodą, kolumna wodna do karbonizatora - MALMÖ, 3 linie


Numer przedmiotu NEW-99718

Hersteller: ich-zapfe

UVP 4 184,00 PLN
3 377,11 PLN *
Zawartos 1 kawałek

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Szybka wysyłka Dzięki DHL bardzo szybko otrzymasz Twoje zamówienie!

Najwyższa jakość Produkty najwyższej jakości od wiodących światowych producentów!

Satysfakcja klientów Ponad 95% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów i poleca nas innym.

Bezpieczeństwo Bezpieczne zakupy online dzięki certyfikatowi SSL.