ich-zapfe

Kompletny zestaw - Nalewak do piwa - AS-40 dystrybutor do piwa, podblatowy, chłodziarka do piwa 2-liniowy, 40 litrów/h, professional


Numer przedmiotu NEW-3770

Producent: ich-zapfe

UVP 5 198,28 PLN
4 086,64 PLN *
Zawartos 1 kawałek
Gotowy do dostarczenia w ciągu 24 godzin!

* w tym VAT wyl. Przesyłka

Kompletny zestaw - Nalewak do piwa - AS-40 dystrybutor do piwa, podblatowy, chłodziarka do piwa 2-liniowy, 40 litrów/h, professional

Ten zestaw do serwowania piwa to idealne rozwiązanie dla barów, restauracji, klubów, eventów lub dla ludzi, którzy cenią sobie piwo serwowane w domu. Kompletny zestaw składa się z nalewaka do piwa AS-40, 2-linowego dystrybutora do piwa o pojemności 40 litrów na godzinę oraz podblatowej chłodziarki do piwa, co zapewnia idealną temperaturę podawania piwa.

Wydajność i solidna konstrukcja

Nalewak do piwa AS-40 charakteryzuje się wydajnością 40 l/h przy 10°C TD, co gwarantuje skuteczne i szybkie serwowanie piwa. Nowoczesna i solidna konstrukcja zapewnia długą żywotność i łatwy transport, dzięki czemu transportowanie i ustawienie urządzenia nie stanowi problemu. Technologia chłodzenia jest również bardziej efektywna o 45%, co pozwala na osiągnięcie najlepszego smaku i temperatury piwa.

Podblatowa chłodziarka z dwiema pętlami chłodzącymi

Dwuliniowa jednostka podblatowa AS-40 charakteryzuje się 2 pętlami chłodzącymi (każda o długości 8 m), które pozwalają na serwowanie dwóch rodzajów piwa. Wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 11 litrów zapewnia, że chłodnica wodna ma wysoką wydajność chłodzenia i produkuje do 40 litrów lodowatego piwa na godzinę.

Z gotowością do użytku w 8-10 min

Pomimo chłodzenia wodnego, nalewak do piwa jest gotowy do użycia już w 8 - 10 minut! Piwo z tej chłodziarki podblatowej, UTWK - AS-40, 2 kranowej chłodziarce do piwa jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli na zapewnienie szybkiego i efektywnego serwowania piwa dla Twoich gości.

Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do serwowania piwa

Zestaw AS-40 zawiera kompletny wyposażenie, w tym nalewak do piwa, 2-linowy dystrybutor do piwa oraz podblatową chłodziarkę, dzięki czemu będziesz miał wszystko, co potrzebne do skutecznego serwowania piwa.

Ekologicznie czysty sprzęt

AS-40 charakteryzuje się wysoką energooszczędnością, dzięki zastosowaniu ekologicznie czystych technologii Green Line. To sprawia, że jest to sprzęt bezpieczny dla środowiska i przystępny w zakupie.

Zamów wszystko, co potrzebne do pracy

Aby podłączyć nalewak do piwa AS-40 w mgnieniu oka, skompletuj go z akcesoriami, takimi jak pasujące węże i krany piwne. W ten sposób zapewnisz sobie szybki i bezproblemowy start pracy z tym urządzeniem. Kupując ten zestaw, masz pewność, że będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, aby serwować piwo o wysokiej jakości.

    

Numer produktu 453080
Stan
Producent ich-zapfe
Kraj produkcji Niemcy
Zawartos 1 kawałek
Waga 27110 g
Wymiary 270×440×395mm

Szybka dostawa Dostarczamy szybko. Z DHL lub UPS Twoja paczka będzie z Tobą w mgnieniu oka!

Najwyższa jakość Najwyższej jakości produkty czołowych światowych producentów!

Satysfakcja konsumenta Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych i poleca nas innym.

Bezpieczeństwo Bezpieczne zakupy online z certyfikatem SSL.

często kupowane z...

Może cię również zainteresować: